Karin Křížová zazářila nejen v České Miss, ale nově i v soutěži Superstar

Modelka Karin Křížová je nejen krásná, ale i talentovaná. Své půvaby odhalila, když se probojovala mezi nejkrásnějších šest dívek České Miss 2019, a nyní ukázala, že skrývá i zlato v hrdle. Karin předstoupila před porotu v rámci prvního kola castingu pěvecké soutěže Superstar, kde předvedla, že zpěv ovládá na výbornou.

„Cestou na casting jsem přemýšlela, jestli uspěji. Zároveň jsem se snažila být klidná a soustředěná. Což se mi vedlo do té doby, než jsem se postavila před porotu. Možná, že tentokrát jsem měla malinko větší trému než při Miss. Svět modelingu pro mě do té doby byl neznámým světem, ale v hudbě jsem se přeci jen už pohybovala a nechtěla jsem si udělat ostudu. Naštěstí ale vše dobře dopadlo a porota byla velice příjemná. Děkuji všem za podporu a důvěru,” svěřila nám své pocity kráska.

Krásná tvář Karin i její talent odrovnali i obávaného porotce Pala Haberu. Ten nejen, že neskrýval obdiv nad jejími půvaby hned poté, co vešla do místnosti, ale stačilo mu vyslechnout si prvních pár tónů, aby krásku poslal do dalšího kola. Následně jej podpořili i další porotci a Karin se tak mohla radovat z postupu.

Foto: Jan Tůma

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.