Luxusní kulaté kabelky Ballsbag můžete nosit třemi způsoby

Kulaté kabelky jsou právě teď horké zboží. Díky svému neobvyklému elegantnímu tvaru ale z módy nikdy nevyjdou. Kolekce kabelek Ballsbag od italské značky Ballsmania má však ještě něco navíc: nepřehlédnutelný vzhled jí dodávají leštěné kuličky z pryskyřice. S Ballsbag se v davu prostě neztratíte!

Každá kulatá taška Ballsbag je ozdobená pětadvaceti výraznými kuličkami, které barevně doplňují kůži, z níž jsou kabelky ušité. Každou kabelku navíc můžete nosit na tři různé způsoby – na řetízku přes rameno, na nastavitelném pásku přes tělo nebo jako ledvinku. Vyberte si variantu podle příležitosti a aktuálního outfitu!

Kolekce Ballsbag vznikla v Itálii, kde je ručně vyráběná. Každý korálek je pečlivě vyleštěný a je vyrobený tak, aby na něm nebyl šev. Pod značkou Ballsmania je podepsaná italská designérka Mirta Frosini, jejíž šperky najdete v módních domech po celém světě. Přijďte si vybrat svou kulatou kabelku Ballsbag do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo si prohlédněte produkty online v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.