Dopřejte své pokožce na slunci to nejlepší s Aloe Sunscreen

Osvěta škodlivosti nadměrného slunění funguje. I tak se však dopouštíme mnoha chyb. Jednou z nich je nezbytnost ošetřit preventivně pokožku kdykoliv jsme na slunci. Opalovací krém Aloe Sunscreen od americké značky Forever nejenže dovolí kvalitní opálení, ale díky extraktu z Aloe vera pokožku hydratuje a dodá ji potřebné zdraví prospěšné látky. Chraňte svou pokožku a zároveň ochraňte jemný ekosystém oceánu.

Kdo z nás by nechtěl získat hezkou barvu? Proto se vystavujeme cíleně sluníčku, aby naše pokožka zhnědla. Pokožka sluneční paprsky však přijímá kdykoliv na ni svítí – při cestě do práce, při hraní s dětmi na hřišti, nebo procházkách – takže nejen při slunění. Proto je vhodné se před nadměrnými účinky chránit.

Chrání pokožku i přispívá k ochraně oceánů

Nejvhodnější ochranou, jakou můžete zvolit, je opalovací krém Aloe Sunscreen. Ten dovolí nejen správné opálení, ale jeho vyšší ochranný faktor (SPF) 30 riziko škodlivých paprsků zastaví. Kombinuje v sobě moderní vědu s přírodními složkami, které pomáhají utišit, lubrikovat, zvlhčovat a chránit pokožku proti slunečnímu světlu a větru. Protože tento opalovací krém neobsahuje přísady Oxybenzon a Octinoxate, chrání tím před bělením ničením korálových útesů, čímž posiluje ochranu křehkého ekosystému oceánů.

Působí i po slunění

Jedinečnost Aloe Sunscreen dále spočívá v tom, že obsahuje stabilizovaný gel z Aloe vera jako svoji primární složku. Díky tomu minimalizuje na pokožce účinky vysoušení, fleků a popálenin způsobených vystavením se slunci a větru. Navíc je voděodolný, a to až po dobu 80 minut. Takže působí i v případech, kdy si dopřejete bazén, přírodní koupaliště či moře. Účinný je však nejen po západu slunce, protože jeho další přidanou vlastností je ochlazení a uklidnění unavené pokožky.

Dopřejte si paprsky bez obav

Ať už se šplháte vysoko na vrchol hory, nebo si užíváte relaxační víkendový odpočinek, dlouhou dovolenou, nebo se procházíte po městě, můžete si být jisti, že s Aloe Sunscreen můžete přijímat sluneční paprsky s důvěrou.

Jestliže byste výrobek chtěli vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se zaregistrujete na stránce https://studiodanah.flp.com dostanete 15% slevu nejen na tento Forever výrobek, ale i všechny ostatní.

Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.