Mama hotel: co drží dnešní muže doma u maminky?

Denně na ně čeká teplé jídlo, lednička je neustále plná, prádlo je vždy vyprané a vyžehlené a toho se prostě odmítají vzdát. Od rodičů se odmítá hnout a využívá služeb mama hotelu stále více mladých mužů.

Podle moderních studií bylo zjištěno, že služeb mama hotelu využívá každý třetí muž  ve věku od dvaceti do čtyřiceti let. Tito muži mnohem ochotněji opouštějí ženy a milenky, než pohodlí domova a maminčin péče.

Bydlení u rodičů

Parazitující mládež

Nepatříte mezi tyto muže ? I přesto se vám může za pár let stát, že se budete snažit vystrnadit z domu i vlastního potomka. Téměř dvacet procent mamánků hodlá u maminky strávit tak dlouhou dobu, dokud jim to budou rodiče tolerovat.

Mnoho mladých mužů bydlelo samo, ale z důvodů nízkého příjmu, kdy nezvládali platit nájem, se pokorně vrátili domů k mamince. Mladé muže u maminky tedy často drží špatná finanční situace. U mnohých jsou však peníze důvodem až na druhém místě. Tím prvním je perfektní maminčin servis.

Mnozí třicátnici mají příjem okolo třiceti tisíc korun. Užívají si full servis rodičů, často na domácnost nepřispívají, naopak si užívají svých peněz cestováním, nakupováním luxusních věcí či nejnovější elektroniky. Rodiče za ně bez mrknutí oka hradí veškeré složenky a účty.

Bydlení v „mama hotelu“ má však velký vliv i na budoucí partnerský život. Někteří mamánci si nechají do svého života od maminky mluvit i ve chvíli, kdy si pořídí partnerku a s ní například i rodinu. Chtějí- li maminky zbavit tohoto nelehkého údělu mamánka, musí zastavit veškerý servis, včetně placení účtů za telefon. Padne nejspíš několik ostrých slov či dojde na slzičky, nenechte se však odradit.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.