Mít doma vzduch jako na horách

Jedním z nejvýznamnějších problémů, která v současnosti lidstvo trápí, je silné znečištění. Ať už jde o znečištění ovzduší, spodních vod nebo půdy, každý z těchto problémů si s sebou odnášíme takřka až do postele. To s sebou přináší různé zdravotní problémy, zejména alergie. Můžete se snažit sebevíc, ale vzduch pravidelným úklidem nevyčistíte.

Alergikům i běžným smrtelníkům však v boji proti nebezpečným pevným částicím pomůže čistička vzduchu. Ta dokáže všechny škodliviny odfiltrovat a pustit vám do plic pouze zdravý vzduch. Z dlouhodobého hlediska to může výrazně omezit vaše problémy s alergiemi.

Čistý vzduch

Ještě lepší protivník alergií je ovšem čistička vzduchu s ionizátorem. Ta nejenže vám zajistí čistý vzduch bez škodlivých látek, ale vzduch bude rovněž svěžejší a čerstvější – jako byste zrovna lyžovali v Alpách.

Aktuální jedničkou na českém trhu je čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Je naprosto nehlučná a není u ní potřeba měnit čisticí filtr. Jak je to možné? Namísto klasického ventilátoru, který stále velké procento čističek vzduchu využívá, využívá Ionic-CARE Triton X6 takzvaného elektronového větru. Jde o soustavu elektrod, které zajišťují cirkulaci vzduchu, nečistoty jsou poté zachyceny na elektrostatický filtr. Ten stačí jednou za čas vyklepat a vrátit zpět.

Ionic-CARE Triton X6 se dále vyznačuje velice vysokou 96% účinností, nízkou spotřebou 12 W a snadnou obsluhou. Stačí pouze nastavit jeden ze tří výkonnostních stupňů a čistička se již postará o zbytek. Jakmile se rozsvítí kontrolka – obvykle asi jednou za týden – pouze vyčistíte filtr, aby mohla čistička dále fungovat.

Ať už chcete udělat něco pro své zdraví a okolí nebo trpíte alergií, Ionic-CARE Triton X6 splní všechny vaše představy na sto procent. A to navíc po dlouhou dobu, aniž byste museli cokoliv měnit.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.