Mobilní klimatizace SENCOR smart

Značka SENCOR přichází na trh s novinkami na poli mobilních klimatizací SAC MT 9030C (9031C) a SAC MT1240C (1241C) a SAC MT7007C. Novinky doplňují řadu sortimentu v čele s osvědčeným a nejvýkonnějším modelem SAC MT 1411C. Tyto nové klimatizace se řadí mezi tzv. smart spotřebiče, které je možné obsluhovat na dálku chytrým telefonem díky jejich připojení na Wi-Fi a mobilní aplikaci SENCOR HOME. Modely SAC MT 9030C (9031C) a SAC MT1240C (1241C) jsou dostupné hned ve dvou barvách – bílé a černé.

Vše nasvědčuje tomu, že i letošní léto bude velmi horké. To ovšem neznamená, že musíte rezignovat na příjemné klima doma nebo v práci! Pokud vás od „záchrany“ – tzn. koupě klimatizace, dosud odrazovaly vysoké pořizovací náklady a nutnost stavebních úprav, máme pro vás dobrou zprávu! SENCOR nabízí mobilní klimatizace, které si můžete dovolit, a které přináší řadu výhod.

  1. Příjezd z dovolené nebo návrat z práce může být vždy do správně vychlazeného bytu. Samotné spuštění nových klimatizací i aktuální teplotu lze kontrolovat na dálku díky aplikaci Sencor HOME.
  2. Není třeba nic bourat, přestavovat ani jinak nákladně měnit uspořádání vašeho domova či kanceláře. Každá klimatizace Sencor je v základu automaticky dodávána s kompletní těsnící sadou včetně textilního rukávu, který po instalaci na okno nebo třeba balkónové dveře zabraňuje pronikání teplého vzduchu do místnosti. Sady se navíc dají dokoupit a připevnit i na další okna.
  3. Jednoduše vystrčíte z okna nebo balkónových dveří odvod teplého vzduchu a můžete začít chladit. Výhodou je i to, že hadice je plastová a žebrovaná, tedy délkově flexibilní, tzn. snadno ovladatelná a umístitelná do okna přes těsnící textilní sadu.
  4. Jednotku můžete snadno přemisťovat díky kolečkům podle vašich potřeb, např. večer si zpříjemnit teplotu v obývacím pokoji a v noci si zachránit klidný spánek v ložnici. Doporučujeme na každém okně mít připravenu těsnící sadu.

Sencor nabízí sortiment klimatizací, které jsou vhodné do různých velikostí prostorů.

SENCOR SAC MT 9030C + 9031C

Novinka z dílny SENCOR je vám k dispozici jak v klasické bílé, tak i v elegantní černé barvě. Snadno se tak přizpůsobí každému interiéru. Navíc se jedná o chytré zařízení z rodiny SENCOR HOME, které lze ovládat mobilním telefonem na dálku. Díky tomu si příjemnou teplotu můžete předpřipravit už cestou domů z práce nebo třeba z chaty. Stačí k tomu jen mít klimatizaci připojenou na domácí Wi-Fi síť. Teplotu pak můžete ze svého telefonu jednoduše nastavit v rozmezí 18-32 °C. Tato klimatizace je vhodná do prostoru do 35 m2. https://www.sencor.cz/mobilni-klimatizace/sac-mt9031c 

SENCOR SAC MT1240C + 1241C

I tento kousek je letošní novinkou. Zvládá prostory o velikosti až 47 m2 a je dostupný v černém a bílém provedení. 4 provozní režimy (chlazení, ventilace, odvlhčování a automatický) pokryjí všechny vaše potřeby, a navíc se ani nemusíte zvednout z gauče, protože jednotku lze ovládat dálkovým ovládáním nebo z telefonu přes aplikaci. Klimatizace nabízí řadu pokročilých funkcí, které zvyšují komfort jejího používání. Například funkce Follow me z dálkového ovládání udělá druhý termostat klimatizace. Ovladač si pak můžete položit přímo do místa, které chcete mít vychlazené na optimální teplotu. I model SAC MT1240C (1241C) je vybaven Wi-Fi a je tedy Smart stejně jako její „kolegyně“. Teplotu si můžete nastavit od 17-35 °C. Více se dozvíte na: https://www.sencor.cz/mobilni-klimatizace/sac-mt1240c

SAC MT7007C

Poslední „chytrá“ mobilní klimatizace s Wi-Fi přišla na trh již v loňském roce, nově ale je součástí rodiny, kterou lze ovládat aplikací Sencor Home. Samotná klimatizace je tedy připojena do domácí Wi-Fi sítě a její ovládání zprostředkovává aplikace Sencor Home v mobilním telefonu na dálku. Její chladicí výkon 7 000 BTU/h zvládne vychladit místnost o velikosti až 26m2. SAC MT7007C nabízí 3 režimy provozu – chlazení, ventilátor a odvlhčování. To vše ve 2 rychlostech ventilátoru. V režimu chlazení lze teplotní rozsah nastavit v rozmezí 18 – 32 °C. V příslušenství klimatizace najdete také těsnící sadu pro střešní, křídlová nebo vyklápěcí okna. Více na: https://www.sencor.cz/klimatizace/sac-mt7007c-eue3

SENCOR SAC MT 1411C

Tato jednotka má nejvyšší chladící výkon ze všech SENCOR klimatizací, a tak „utáhne“ i větší prostory o velikosti až 53 m2. Nabídne vám skutečný tepelný komfort díky 4 provozním režimům v rozmezí 17-30 °C. V jejím příslušenství najdete také těsnící sadu pro střešní, křídlová nebo vyklápěcí okna. Další informace najdete na: https://www.sencor.cz/mobilni-klimatizace/sac-mt1411c

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.