Není Aloe, jako Aloe, rozdíl je v účinnosti

Jistě jste již někdy slyšeli o blahodárných účincích Aloe. Tato stálozelená sukulentní bylina by se dala přirovnat k modernímu přírodnímu léčebnému zázraku. Avšak pozor, není Aloe, jako Aloe. A proto i doplňky stravy a další kosmetické přípravky vyráběné z těchto rostlin mají různě silné účinky. Poradíme vám, jak odhalit, které jsou opravdu účinné, a tak stojí za vaše peníze. Navíc přidáme tip na skvělý vyživující doplněk stravy.

Vyhledávejte produkty z Aloe vera

Nejvíce léčivých účinků má Aloe vera neboli česky Aloe pravá. Setkat se můžete také s názvem Aloe barbadensis či Aloe vulgaris. Lidově se ji také říká elixír nesmrtelnosti, rostlina třetího tisíciletí či lékárna v květináči. Její léčivá síla se skrývá ve šťávě, které se extrahují z listů. Výtažek obsahuje cenné stopové prvky, minerální látky, vitamíny, aminokyseliny, proteiny.

Na trhu je mnoho přípravků z Aloe. Vyrábí se krémy, mléka, gely, ale také šťávy, zubní pasty, či doplňky stravy. Aloe patří k nejstarším známým léčivým bylinám. Znali ji staří Sumerové, Egypťané, Řekové i Římané. Do Evropy se dostala s arabskými lékaři. Chcete-li za své peníze dostat co možná nejvíce, potom si při výběru kosmetiky a doplňků stravy neřiďte jen podle ceny, ale také na základě toho, zda je výtažek z rostliny Aloe vera. Pokud chcete kvalitní produkt z aloe, je potřeba podívat se na složení – základní složka, které je nejvíce, je uvedena jako první a je tedy vyrobena z aloe a k tomu se přidávají ostatní látky.

Poznejte účinky přirozené přírodní drogy

Aloe vera se používá při detoxikaci a očistě organismu, přičemž ničí bakterie, plísně a viry a uklidňuje podrážděnou pokožku. Proto se doporučuje natírat na spálenou kůži od slunce, ohně, na puchýře po náročné túře, na komáří štípance, či na místo po přisátém klíštěti. Pokud vás bolí uši, třeba po cestě v letadle nebo po koupání, zkuste si nakapat šťávu z Aloe vera do ucha. I tady Aloe vera pomůže zničit viry a bakterie a předejdete tak zánětu. Aloe vera od americké značky Forever se pěstuje na úrodných půdách v klimatu, které má více než 2 000 hodin slunečního svitu ročně, a je certifikováno mezinárodní radou pro aloe díky své čistotě.

Vnitřním užití Aloe vera odlehčí tělu, ale zároveň ho i vyživí. Nemusíte používat žádné další vyživující preparáty. Kvalitní nápoj z Aloe vera totiž upraví metabolismus, ať už trpíte průjmem nebo zácpou a podporuje regeneraci těla. Hodně účinný je Aloe vera gel od Forever, který obsahuje 75 výživných látek včetně 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. Jeho použití se doporučuje při dietách, protože tělo nestrádá. Snížením přísunu jídla se totiž zastaví obvyklý přísun živin – začnou chybět vitamíny, aminokyseliny, minerály a další stavební látky důležité pro zdravý organismus. Tělesná hmotnost sice klesne, ale tam, kde to nepotřebujeme – nejčastěji v obličeji, rukách či nohách. Střeva ale nadále zůstávají plné usazenin. Proto tělo reaguje tak, že se naopak projeví únava, mrzutost, nervozita, obličej zestárne a biologické hodiny nás předběhnou.

Vsaďte na chutný nápoj z Aloe vera

Tento nový nápojový gel má hodně blízko ke skutečné rostlině – obsahuje 99,7 % výtažku z listů, takže lze zažít skutečnou sílu přírody. Aloe je skvělý pro pokožku, imunitní systém a je to ideální zažívací pomůcka. Nyní tento čisticí gel také obsahuje vitamín C, který prospívá imunitnímu systému a metabolismu poskytujícímu energii. Výhodou je, že existuje také v malém balení, vhodným pro cestování. Jedinečné kombinované balení Tripack Aloe vera gel mini & Argi+ se skládá ze tří malých 330mililitrových balení Aloe vera gel a tří desetigramových sáčků Argi+ obsahující aminokyselinu L-argininu, cenné vitamíny B6, B9 a B12 a vitamín D a C! Obsah sáčku se nasype do Aloe vera gelu a vznikne zázračný koktejl plný vitamínů.

Gely z Aloe vera značky Forever jsou k dispozici také v několika příchutích. Pro děti jsou vhodnější aloe vera gely s příchutí brusinka nebo broskev. Jedny z nejoblíbenějších nápojů jsou nyní nově dostupné i v praktickém 330ml balení. Díky 90,7 % gelu Aloe vera z vnitřního listu a přidanému vitaminu C je to perfektní volba! I ten je dostupný v praktické 330ml cestovním balení.

Doporučené ceny:

Nápoj FOREVER ALOE VERA GEL 1 l je 743 Kč
TRIPAK FOREVER ALOE VERA GEL 3x 1 l je 2229 Kč
Balení FOREVER ALOE VERA GEL MINI 330 ml (12 KS) je 2972 Kč
Kombinované balení Tripak Aloe vera gel mini 330 ml & Argi+ je 910Kč

Nápoj FOREVER ALOE PEACHES 1 l je 743 Kč
TRIPAK FOREVER ALOE PEACHES 1 l je 2229 Kč
Balení FOREVER ALOE PEACHES MINI 330 ml (12 KS) je2972 Kč

Nápoj FOREVER ALOE BERRY NECTAR 1 l je 743 Kč
TRIPAK FOREVER ALOE BERRY NECTAR 1 l je 2229 Kč
Balení FOREVER ALOE BERRY NECTAR MINI 330 ml (12 KS) je 2972 Kč

Při registraci ve studiu Danah sleva 15 % + poradenský servis
Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah www.studiodanah.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.