Youtuber DJ Lucky boy prodává roušky za korunu, byznys trošku jinak

Pravý charakter lidí se ukáže nejvíc v krizových chvílích a influencer Lukáš Souhrada alias DJ Lucky boy předvedl, že je velký srdcař. Investoval totiž vlastní peníze do výroby ochranných roušek, které následně prodával potřebným za symbolickou korunu. Přitom šlo o úspory na jeho připravované projekty! 

Když Lukáš Souhrada alias DJ Lucky boy zakládal projekt Furt Bokem, hlavním cílem byla podpora československé driftové scény. V posledních týdnech se to ale trošku změnilo. Oblíbený influencer se totiž rozhodl investovat peníze do šití roušek. Ty prodává za symbolickou korunu. 

“Vzniklo to tak, že jsme byli nakoupit s mojí přítelkyní, kde jsme potkali prodavačky, které neměly roušky. Měly jenom šátky a bylo vidět, jak jsou nešťastné, že nemají možnost si sehnat dostupné roušky. Ptaly se nás, kde jsme roušky sehnali, a tak nás napadlo pomoct je zpřístupnit lidem,” vysvětluje Souhrada, který tak vzal své úspory, k nimž přidal 45 tisíc korun, které vybral během streamu a zadal výrobu roušek. 

“Výrobu jsme zadali švadlenám, které nám běžně šijí merch, který prodáváme,” vysvětluje nový člen stáje agentury Subscribe DJ Lucky boy. Ten neplatí jenom materiál roušek, ale také i výrobu. Jenom švadlenám dají sice padesát korun za kus, následně je prodávají ale za korunu. 

První várka ale putovala lidem v první linii a to policistům, městským strážníkům, záchranářům a do některých nemocnic.Denně jsme dokázali ušít až 120 roušek a nebylo to dost. Zájem byl ale enormní,” vysvětluje Lukáš, který z bezpečnostních důvodů povolil maximálně dvě roušky na osobu, aby nedocházelo k vykupování zásob, aby se dostalo na co nejvíc zájemců. 

“K dnešnímu dni jsme ušili 1400 roušek a stále šijeme,” dodal Souhrada, který do výroby roušek z vlastních úspor investoval 55 tisíc.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.