Novozélandská kosmetická značka Antipodes představuje probiotické novinky v péči o pleť

Jedinečná novozélandská přírodní kosmetická značka Antipodes, která kombinuje inovativní receptury a unikátní ingredience, vyvinula unikátní veganskou formuli probiotických pleťových přípravků, jejichž skvělé výsledky jsou viditelné po velmi krátké době.

Prvním z nich je probiotická hydratační maska Flora, která je vhodná jak pro namáhanou, tak pro citlivou či dehydrovanou pleť. Minimalizuje svědění i zarudnutí a pomáhá odstraňovat její nedokonalosti. Mimo postbiotika kalibiome sensitive obsahuje také rostlinnou kyselinou hyaluronovou a výtažek z lenovníku novozélandského. Lehkou přírodní parfemaci mu dodává divoká růže a levandule.

Druhým je unikátní probiotické revitalizační sérum Credo obsahující fermenty, které napomáhají hydrataci pokožky. Spojuje jedinečné probiotikum kalibiome AGE s bakuchiolem –  přírodní alternativou vitamínu A, výtažky z kombuchy, bambusového fermentu a rostlinnou kyselinou hyaluronovou doplněnou o avokádový olej. Výsledkem je vyvážený mikrobiom a silnější kožní bariéra důležitá pro zdravou pleť.

Značka Antipodes (Protinožci) dokazuje, že lásku k přírodě lze spojit s moderním vědeckým přístupem. Její produkty jsou k dostání v obchodě Greenwave nebo online na www.greenwave.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.