Nový školní rok se smetanovým jogurtem

Prázdniny všem školákům plynou velkou rychlostí a nový školní rok je již za dveřmi. Pravidelný přísun energie během školních dní dodává dětem snídaně i svačina. Sortiment Mlékárny Valašské Meziříčí je bohatý a vyberou si z něj jak malí tak i velcí školáci. Novinkou jsou Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky, které mlékárna vyrábí ve třech příchutích vanilkový, čokoládový a oříškový. Se společností Manner spolupracuje Mlékárna Valašské Meziříčí již od roku 2015.

Novinka Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky je pro děti výborná svačinka do školy. Spojení jogurtu a sušenek přináší dětem vhodnou a chutnou dobrotu.Jsme velmi rádi, že jsme společnými silami vyvinuli produkt, který je určen jak pro malé, tak  i velké příznivce jogurtů z Valašska a Manner oplatků,“ říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky vyrábíme ve třech příchutích vanilka, čokoláda, oříšek. Tento produkt jsme vyvinuli ve spolupráci s rakouskou společností Manner a jsme rádi, že má u zákazníků velký úspěch,“ dodává Radka Benešová.

Novinka Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky

Mlékárna Valašské Meziříčí zahájila spolupráci s rakouskou společností Manner  již v roce 2015 prostřednictvím Manner Tour po České republice, kdy začaly být prezentovány i výrobky mlékárny. Od roku 2017 společnosti propojovaly vzájemně své výrobky, kdy například obaly kefírového mléka nesly informaci o novince společnosti Manner – MannerMüsli. Mezi další projekty patřily společné soutěže na víčkách jogurtů a v aplikaci facebook, ochutnávky na řetězcích, snídaně do firem. Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které  obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty ve třech příchutích:Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky a Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky.

Také v letošním roce se Mlékárna Valašské Meziříčí účastnila projektu Manner tour 2019 po České a Slovenské republice, který probíhal ve velkých městech na jaře 2019. Dále také společnosti organizují společné ochutnávky na řetězcích, v letošním roce se budou ochutnávat nové Smetanové jogurty z Valašska s Manner oplatkami.

Dalšími tipy na vhodnou školní svačinu jsou čerstvé kefíry ochucené i neochucené nebo smetanové jogurty. Kefírová mléka vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a bílé nízkotučné. Acidofilní mléka pak v příchutích cereálie, vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky a bílé plnotučné. Smetanové jogurty nabízí v deseti příchutích jahoda, čokoláda, višeň, broskev, oříšek, borůvka jahoda s vanilkou, malina s vanilkou, višeň s vanilkou, brusinka-ostružina s vanilkou.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.