Česká zpěvačka Nykki se dostala do amerického magazínu Billboard

Nykki si mnozí pamatují jako frontmanku dívčí skupiny 5Angels, zaznamenali jsme ji v muzikálu divadla Broadway Andílci za školou, a pak se z české hudební scény tak nějak vytratila. Není to ovšem tak, že by skončila se svou profesní dráhou zpěvačky, ba naopak. Nykki se po rozpuštění skupiny vrhla na sólovou kariéru ve Velké Británii. Pod vedením profesionálů hudební branže pilně studovala a tvořila, do toho se věnovala také výuce taneční choreografie a tance jako takového. Tamější fanoušci přibývají, pravidelně koncertuje, zároveň se stále učí, zdokonaluje svůj zpěv i pohybové dovednosti.

V posledních dvou letech tedy žije a tvoří střídavě mezi Prahou a Londýnem. Aktuálně natáčí novou českou pohádku Princezna zakletá v čase, kde hraje asistentku Martina Dejdara, a zároveň si zazpívá titulní skladbu. “Je to úžasná práce, moc mě to baví“, svěřila se talentovaná Nykki. “Mám radost, že jsem se mohla natáčení zúčastnit, i když to bylo jak se říká na knop s mými pracovními projekty. Naštěstí jsem stihla všechno, včetně svého singlu No Cry a natočení videoklipu k této písni v Anglii.”

A právě onen videoklip získal pozornost zahraničních hudebních magazínů. Píší o ní jako o vycházející hvězdě, talentované zpěvačce, na jejíž další počiny se těší. Redakce Billboardu, která uvedla No Cry v exkluzivní premiéře, napsala: “Vždy se najde místo pro novou tvář, která je talentovaná a hlásí se o svou pozici ve světě popu. Nykki je vycházející hvězda, která se o to právě pokouší!

Nykki vydala svůj první singl No Cry po roce příprav. Vyšel na všech digitálních platformách. „No Cry je silný porozchodový song. Je vlastně o ohlédnutí se za tím vztahem a uvědomění si, že nebyl zase tak moc dobrý, jak jsme si mysleli…“, prozrazuje v zahraničí již úspěšná zpěvačka Nykki v rozhovoru pro Billboard a dodává, že by si moc přála, aby se No Cry stala jakousi povzbudivou porozchodovou hymnou, dodávající mladým lidem zpátky sebevědomí a sílu do nového vztahu.

Přes úspěchy v zahraničí nezapomíná ani na české fanoušky a chystá koncerty i u nás.

Zdroj: Helena Váňová Production

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.