L’ORÉAL PARIS: Hyaluron Specialist – nová řada hloubkově vyplňující péče

Lehká, ale zároveň vyživující. Přesně taková je nová řada péče o pleť Hyaluron Specialist od L’Oréal Paris. Ocení ji všechny ženy, které od svých krémů očekávají účinnost a příjemný pocit po jejich nanesení.

Hloubkově vyplňující péče v podobě denního, nočního a očního krému napomáhá vyhlazovat vrásky a intenzivně hydratuje pleť.

Účinné složení je obohacené o dva druhy kyseliny hyaluronové:

1. Vysoce molekulární, pro jemnější pleť, která vytvoří na pleti film, jež udržuje pleť dlouhodobě hydratovanou.

2. Nízko molekulární, která se dostane hluboko do vrstev pokožky a zevnitř ji tak vyplňuje a vyživuje.

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně se vyskytující v lidském těle. Její životnost však není příliš dlouhá, a tak je potřebné ji tělu externě dodávat. Tato výjimečná ingredience má schopnost hydratace, čímž přispívá k mladšímu, pevnějšímu a zdravějšímu vzhledu pokožce. To je také důvod, proč bývá velmi často využívána jako jedna ze složek pleťových produktů. Další významnou vlastností je schopnost vázat na sebe vodu, a to dokonce tisícinásobek své hmotnosti.

Pleťový krém Hyaluron Specialist poskytne tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží. Denní a oční krém z této řady nabízí lehkou, nemastnou strukturu, která zajistí komfort při každodenní aplikaci a nošení, ale zároveň dodá pleti a oblasti pod očima dostatečnou hydrataci. Denní péče je navíc obohacena o ochranný faktor 20 a pleť je tak chráněna před nepříznivými vlivy slunečního záření. Bohatá a výživná textura nočního krému pečuje o pleť po celou dobu spánku.

Jaké výhody nabízí krémy z řady Hyaluron Specialist?

– navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutou

– intenzivně hydratuje

– redukuje vrásky a předchází jejich vzniku

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.