Opalujete se rádi? Dělejte to zdravě s produkty od Studia Danah

Už to vypadá nadějně, sluníčko přebírá žezlo a letní dny se blíží. Většina z nás má ráda vyhřívání, opalování a čerpání energie, ale naše pokožka by možná mluvila jinak. Proto je potřeba se o ni dobře postarat, aby sluníčko nepřipsalo několik let navíc, nezpůsobilo nepříjemné pigmentové skvrny nebo solární vyrážku. Výběr ochranných prostředků tedy určitě nepodceňte! Máme pro vás extra tip – výrobky s obsahem blahodárného aloe vera od Studia Danah. 

Silná trojka pro bezstarostné léto 

  • „Třicítka na opalování“

O potřebě ochranného faktoru ví už každý. Může ale opalovací krém nabídnout i něco navíc? Aloe Sunscreen od firmy Forever rozhodně ano! Nejen že díky SPF 30 ochrání před UVA i UVB paprsky, a tak spálení vážně nehrozí, ale díky vysokému obsahu aloe vera rovnou vaši pokožku i vyživí, udrží její vlhkost a zklidňuje ji. Krém se krásně aplikuje a je i voděodolný po dobu minimálně 80 minut. I proto je Aloe Sunscreen výborný parťák pro surfaře, windsurfaře nebo milovníky paddleboardů, stejně jako všech dalších vodních sportů. Skvěle samozřejmě ochrání i plážové povaleče. A navíc, protože tento opalovací krém neobsahuje přísady Oxybenzon a Octinoxate, chrání před bělením ničením korálových útesů, čímž posiluje ochranu křehkého ekosystému oceánů.

  • Bodyguard pro vaše rty

Na rty se při slunění často zapomíná, což je určitě chyba. I tady přichází ke slovu aloe vera a bezkonkurenční balzám na rty Aloe Lips Forever s jojobovým olejem a včelím voskem. Za pár korun ochrání váš úsměv nejen před sluncem, ale i větrem, je vhodný k moři, rybníku i na hory. Až poznáte, jak zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané suché rty, nedáte ho z ruky v létě ani v zimě. A není to jen tak obyčejný „jelení lůj“. Pomáhá dokonce v prevenci oparů a je ideálním pomocníkem v nouzových situacích, jako je např. štípnutí hmyzem nebo drobné řezné rány a popáleniny.

  • Kouzelná Aloe bio-cellulose mask

Dopřejte si klid, položte se a nechte masku, aby poskytla svou péči! Doporučujeme ji aplikovat po opalování, protože vaši pleť krásně ošetří, vyživí a maximálně hydratuje. Díky receptuře nové generace se vstřebává hluboko do pokožky a není třeba ji oplachovat. Po 20 minutách působení jen zbylé sérum jemně vmasírujete. Díky výtažku z plodů jírovce maďalu pomáhá rozjasnit fádní pleť, snižuje výskyt rudých skvrn nebo známek stárnutí. Zelený čaj a antioxidanty pak brání vaši krásu před vlivem volných radikálů. Aplikace masky je tak snadná! Jednoduše sloupnete z obou stran ochrannou tkaninu a přiložíte na obličej.

Dva v jednom

Společnost Forever nabízí i bezvadný Forever Sun set. který obsahuje dvě balení ochranného krému Aloe Sunscreen a dvě zázračné masky Aloe bio-cellulose mask za zvýhodněnou cenu. S tímto vybavením rozhodně budete připraveni na letošní léto! A je jedno kam se chystáte, sluníčko je naštěstí jak v Karibiku, tak i u českého rybníku nebo na zahradě. Tak si ho užijte hezky bezpečně!

Pro více informací navštivte e-shop https://studiodanah.flp.com/ Při registraci okamžitá sleva 5 % nebo lze zajistit vyšší slevu a to i 30 %. 

Pro další informace a novinky navštivte: https://www.studiodanah.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.