Zastřihovače BaByliss: Vytvořte si vlastní styl

Máme rády, když se o sebe muži dokážou po všech stránkách postarat a k tomu patří i dokonalá péče o tělo. Každodenní cesta k upravenému vzhledu by ale neměla pro naše partnery či tatínky být náročná. Příležitost usnadnit jim ji máme i my, Den otců nám hraje do karet. Berme ho jako příležitost vybrat malý dárek, kterým uděláme radost sobě i jim.

Produkty BaByliss nabízejí komplexní a zároveň snadné řešení úpravy vlasů, vousů i chloupků aktivního muže, které může být stále po ruce (v kufříku na pracovní cesty, v batohu na túře po horách, na vysněné dovolené nebo oblíbené chalupě, kam jezdíte pravidelně). Kompaktní a zároveň výkonné zastřihovače BaByliss pomohou mužům v naší blízkosti podtrhnout nebo i vylepšit vlastní styl.

Všestranný pomocník BaByliss MT890E se bude líbit tatínkům, kteří potřebují all-in-one řešení. S elegantním modro-černým multifunkčním zastřihovačem je možné upravovat strniště, delší vousy, chloupky na těle nebo i v nose či uších. Vybaven je čepelemi z japonské oceli, které s nekompromisní přesností vykouzlí dokonalé střihy. Bezdrátový model all-in-one má 5 výměnných hlavic včetně planžetového holicího nástavce, nastavitelného nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavců na obočí a 3 na tělo. Nástavce jsou omyvatelné a přístroj je 100% vodotěsný, takže se hodí například i pro použití ve sprše a je možné jej snadno vyčistit přímo pod tekoucí vodou. Až 120 minut provozu tohoto přístroje zajišťuje lithium-iontová baterie, jejíž plné nabití netrvá déle než 2 hodiny. Součástí balení je i praktický transportní vak.

Pro drsnější tipy, které si potrpí na důstojný vous a rozhodně jej nenechají bez péče ani v polních podmínkách, je určen zastřihovač vousů BaByliss T890E. Nabízí dokonalý design a díky přesným čepelím z japonské oceli si poradí jak s úpravou hladkých a jemných vousů, tak i s těmi silnějšími a tvrdšími. Zastřihování, tvarování nebo jen styling – kompletní péče o tvář je s ním hračka. Délka střihu se u tohoto modelu nastavuje pomocí kolečka, které disponuje 24 polohami od kratšího strniště až po delší vousy v rozmezí 0,5 – 12 mm. Pro rovnoměrné zastřihování je určen ochranný hřebenový nástavec. Snadné používání a údržbu tohoto modelu umožňují odnímatelné omyvatelné čepele. Jeho bezdrátový provoz až po dobu 120 minut pak zajišťuje lithium-iontové baterie, která se plně dobije již za 2 hodiny.  Do výbavy patří i pevné ochranné pouzdro. 

Sportovně založeným tatínkům, nebo těm, kterým vlasů pomalinku ubývá, udělá radost zastřihovač vlasů BaByliss E990E, taktéž v elegantním modro-černém designu. Precisně navržené břity z japonské oceli zvládnou jednoduché ostříhání i delších vlasů. Čepele zastřihovače jsou odnímatelné a omyvatelné, takže se dají snadno čistit. Přístroj má 8 výměnných hlav a nabízí 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka. Kombinace těchto variant umožňuje 45 různých délek střihu od 0,6 do 28 mm. Výkonný přístroj vydrží díky lithium-iontové baterii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Na jeho plné nabití jsou třeba 3 hodiny, ale již po prvních 30 minutách ho lze opět 15 minut používat. Životnost baterie je možné stejně jako aktuální nastavení zastřihovače kontrolovat na LCD displeji. I tento model se prodává včetně praktického cestovního pouzdra.   

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.