Orlane: Intenzivní hydratace pro každé roční období i prostředí

Snem každé ženy, v každém věku, je dokonalé pleť. Pokud po ní toužíte, a stále nemůžete najít pomocníka, který by vám ji zaručil, vyzkoušejte přípravek Hydralane Hydratační krém Triple Action od Orlane. Díky němu bude vaše pleť sametově hladká a svěží. Důkladná hydratace je totiž první nezbytností na cestě za krásou a mládím.

Podzimní dny nám vpisují únavu do obličeje. Vrásky jsou více viditelné, kruhy pod očima výraznější. Pro ženy, které vyznávají přirozenou krásu, je právě tato únava – z pobytu v kanceláři, nedostatku spánku i pohybu, případně velkého množství popíjeného kofeinu či ve stresu konzumované čokolády – poměrně alarmující. Proto se snaží hledat pomocníka, který by je známek únavy zbavil jednou provždy. Efektivně. Pravdou ale je, že přípravky hydratující pokožku nejsou vhodné jen pro období podzimu, jejich aplikace je výhodná celoročně, neboť pleť, pokud je o ni dobře pečováno, netrpí přechody mezi životním stylem ani meteorologickými změnami. Sáhněte po ověřeném přípravku, který podpoří vaši krásu.

Náš tip:

Hydralane Hydratační Krém Triple Action, Orlane

Hydralane Hydratační krém s trojitým efektem od Orlane je vhodný pro všechny typy pleti. Je tvořen sofistikovanou kombinací tří druhů kyseliny hyaluronové, které mají různou molekulární velikost, a zajišťují tak hydrataci na povrchu i hluboko v pleti. Zanechává pleť sametově hladkou a svěží. Stimuluje regeneraci buněk a pečuje o mladistvý vzhled pleti. Posláním kosmetické řady Hydralane je naučit pleť udržet si hydrataci. S přibývajícím věkem totiž ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost udržet hydrataci v rovnováze. Na základě svých dlouholetých výzkumů kyseliny hyaluronové a pochopení způsobu hydratace pleti vyvinuly laboratoře Orlane speciální program schopný zajistit optimální regulaci vody v epidermis. Díky němu se pleť den ode dne znovu učí, jak načerpat a uchovat vláhu, a efektivněji tak odolávat plynoucímu času. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Použití: Nanášejte jemnými krouživými pohyby ráno a večer na důkladně odlíčenou a tonizovanou pleť.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.