Pleťové olejíčky jsou univerzálním řešením pro všechny typy pleti. Nezatěžují, hojí, hýčkají.

Žijete v přesvědčení, že olejíčky zatěžují pleť, nechávají ji mastnou a ucpávají póry? Je to přesně naopak. Správně zvolený olejíček dokáže s vaší pletí divy. Dejte mu šanci a přesvědčte se – na vlastní kůži. Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pokožky. A nyní přichází s novinkou v podobě olejíčku, který na vašem toaletním stolku nesmí chybět.

Pleťové oleje mají jedno velké plus – neobsahují zbytečnou chemii, a je nutno také vědět, že jsou součástí každého krému na pleť, který používáte. Ovšem jen v malém množství. Proto je skvělé pleti občas dodat vzpruhu právě v podobě koncentrovaného oleje, který ji vyživí, aktivuje činnost buněk a také nechá přírodní ingredience působit přesně tam, kde je to zapotřebí. Tedy například na povadlou pleť, povolené kontury obličeje, vysušenou pokožku. Skvěle působí také na aknózní pleť.

Jak s olejíčkem pracovat? Ideálně nanášejte několik kapek na pokožku v okamžiku, kdy je očištěná a ještě vlhká. Nechejte účinné látky oleje několik minut působit, a teprve pak nanášejte další přípravky, jak jste zvyklá.

Novinka, kterou musíte mít:

B 21 Huile Régénerante – 5.490 Kč / 30 ml

Jde o neobyčejný produkt, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností vyživit, revitalizovat a regenerovat. Tento extra jemný olej se hodí k ošetření také té nejvíce poškozené a dehydratované pokožky. Je ideálním řešením do nepříznivého počasí a v obdobích, kdy se často střídají přechody mezi teplem a chladem. Mimořádných výsledků dosahuje ve spojení s nočním krémem nebo sérem.

Aktivní složky oleje jsou výtažkem z 21 rostlin, především pak z kmenových buněk kosatce bledého, který pečuje o pokožku tak, aby následně byla hutnější, hladší a mladší. Olej z alarie se získává z hnědých řas z Bretaně, má antioxidační vlastnosti, zvyšuje buněčnou energii i produkci kolagenu, díky čemuž bude pleť vyživená, jemná a extrémně chráněná proti vnějším vlivům. V neposlední řadě pak jedinečná směs čtyř rostlinných olejů z koriandru, světlice barvířské, avokáda a jojoby zajistí dostatečný přísun nenasycených mastných kyselin omega 6 a 9, což je tajemství, které regeneruje pokožku a navrací jí svěžest.

Postup pro aplikaci: Naneste několik kapek na pokožku zvlhčenou přípravkem Lotion Extraordinaire nebo smíchejte s krémem či sérem, abyste docílili hustší, hedvábnější a plnější pleti. 

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.