Valentýnské dárky, které neztratí svou hodnotu

Marně si lámete hlavu s tím, čím potěšit svého partnera na svatého Valentýna? Zkuste své milované polovičce letos pořídit něco trvalého – Češi kupují zlato či stříbro v podobě slitků nebo mincí jako dárek čím dál častěji.

Investice do drahých kovů poskytuje dlouhodobou ochranu majetku, finanční rezervu a pojistku před propadem trhů i před finanční krizí. S fyzickým zlatem máte navíc své investice doslova po ruce, tedy nevkládáte svůj majetek do rukou nikoho druhého, nejste závislí na bankách a jiných finančních institucích.

Mince One Love 1 oz 2021 – stříbro

Stříbrná mince velikosti jedné unce v kvalitě proof. Tato mince oslavuje lásku jako nekonečné spojení dvou životů.

Rub mince nese motivy lásky, míru a harmonie. Znázorňuje dvě holubice, zlatý motiv nekonečna a stylizovaný vzor květin a listů. Součástí designu jsou také nápisy „Dvě srdce. Dva životy. Jedna láska“. Na lícové straně mince je portrét Jejího veličenstva královny Alžběty II., váha mince, její ryzost, rok emise a nominální hodnota. Mince je zasazena do prezentačního rámečku a zabalena v dárkové krabičce s mašlí.

Skvělý dárek k narozeninám, Valentýnu nebo jen tak, z lásky. Tato mince stojí 2 350 Kč.

Mince Rok Buvola 2021 2 oz antique finish – stříbro

Stříbrná mince o velikosti 2 uncí v provedení antique finish z Lunární série III pro rok 2021 – Rok Buvola vydaná australskou mincovnou The Perth Mint. Provedení antique finish minci propůjčuje starobylý nádech.

Rub mince zobrazuje dospělého buvola s mládětem. Součástí designu je také čínský znak pro „buvola“, anglický nápis „OX 2021“ a legendární písmeno „P“ jako značka mincovny The Perth Mint. Na lícové straně mince je tradičně znázorněna podobizna jejího Veličenstva královny Alžběty II., dále nechybí váha mince, kvalita a nominální hodnota.

Mince je dodávána v originálním rámečku. Rámeček je zabalen v originální černé papírové krabičce, která je ozdobena stříbrným písmem a kresbou, připomínající příběh, jak se buvol stal druhým zvířetem zvěrokruhu. Balení je navíc koncipováno tak, aby si sběratelé mohli z krabiček postupně vytvořit celé dioráma zobrazující starověký mýtus vzniku čínského zvěrokruhu. K minci je dodán očíslovaný certifikát pravosti.

Limitovaná emise 1 888 kusů pro celý svět. Cena této mince je 3 890 Kč.

U investičních mincí se cena vždy mění podle ceny kovu na burze.

Všechny uvedené mince pořídíte na goldengate.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.