Revoluce v neinvazivním omlazování pomocí přírody, vědy a technologie

Nejnovější vědecké poznatky, prokazují fantastické výsledky v oblasti omlazování. Navrácení elasticidy kůže, redukce celulitidy, redukce hlubokých či vyhlazení mimických vrásek, je již běžnou realitou a zcela nepopiratelné. Právě teď máte možnost vyzkoušet revoluční Elixír mládí 5in1 Beauty, byl vyvinut v  souladu s přírodou za pomocí vědy.

Bez sladidel, laktózy, lepku, barviv a jiných nezdravých přísad. 

Krása je dar, ale o jeho zdroj musíme pečovat. Jediná kapka vám doslova dokáže nakopnout organismus a váš zdroj započne kompletní restart. 

Kdybyste si dnes měli vybrat něco, co je opravdu na špičce ledovce v oblasti omlazování, tak možná o tom budete dost přemýšlet. Je mnoho faktorů, které ovlivňují vaše rozhodnutí při nákupech. Jako například: recenze, doporučení od kamarádky, kosmetičky apod. Zkrátka koho znáte, uvidíte na něm změnu, tomu věříte.

Na co je dobré se tedy zaměřit?
 • Výrobce a země původu
 • Firma a její důvěryhodnost.
 • Složení a
 • Certifikáty, výstupy z laboratoří,

To jsou kritéria, které by jste neměli opomenout a zajímat se o to, co vlastně kupujete. Pokud se budeme bavit o zmiňovaném zázračném elixíru, tak opravdu zázračný je. Ptali jsme se, co způsobuje jeho rychlé účinky na organismus a to, že řeší tak rychle výše zmiňované problémy jako je redukce celulitidy, obnova elasticidy kůže, vypnutí vrásek a podobné problémy, které přicházejí postupně s přibývajícím věkem.

Co způsobuje jeho unikátní vlastnosti?

Spojením letitého výzkumu s využitím moudrostí přírody.

Jedinečný na trhu: Dvojitý komplex

Complex Active – Aktivní komplex aktivuje procesy pro krásu a bojuje proti projevům stárnutí1-5. Sjednocuje nejznámější a nejdůležitější obsahové látky pro krásu v nejvyšší koncentraci:

 • 2,5 g kolagenních peptidů
 • 50 mg kyseliny hyaluronové
 • Cenná měď
 • Účinný zinek
 • 9 vitamínů ve vysoké koncentraci: 100 % vitamínu E, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitamínu B6, biotinu, vitamínu B12, vitamínu C v denní dávce a 75 % vitamínu A v denní dávce

Vědecky podloženo_ Působení do hloubky

Complex Preventive

Preventivní komplex chrání zevnitř před vlivy životního prostředí a oddaluje projevy stárnutí. Spojuje nejdůležitější obsahové látky díky síle přírody:

 • 20 % Aloe Vera Gelu
 • Výtažek z červených pomerančů
 • Výtažek z borůvek
 • Výtažek z rozchodnice růžové
 • Výtažek ze zeleného čaje 

Dokonalý koktejl připravený z potřebných vitamínů, aminokyselin, peptidů a dalších unikátních ingrediencí ve správném poměru pro ženské tělo, za pomoci německé technologie. Elixír 5in1 Beauty, získal ocenění za nejlepší produkt anti-agingu roku 2020.

Osobní zkušenosti mnoha žen jsou nad míru spokojenosti. Tento produkt vám velmi posílí nejen imunitu, ale nakopne vaše buňky takovým způsobem, že to ucítíte den po dni. Samozřejmě dodržování pitného režimu, pravidelné masáže pokožky, pravidelný spánek a pohyb na čerstvém vzduchu, jen umocní vaši dokonalou přeměnu.

Potýkáte s určitými problémy?
 • Problém s pletí?
 • S celulitidou?
 • Lámou se vám nehty?
 • Padají vám vlasy a jsou křehké?
Tak to zcela jistě nejste samy a většinou to potká 90% žen.

A jakmile překročíte určitou věkovou hranici už není mnoho možností, než začít něco ze sebou opravdu dělat.

Za pouhý měsíc si tento koktejl krásy koupilo více než jeden milion žen

Poznejte i vy jeho úžasné účinky. Výsledky jsou vidět a vy je pocítíte. Buďme k sobě upřímné, která z nás je sama se sebou na 100% spokojená? A pokud jsme nebyly ve 30 a 40 letech, tak v 50 asi také nebudeme. Pevné zdraví, zdravé klouby, jemnou kůži, krásné vlasy a zdravé nehty, které se netřepí. Tohle budete chtít v každém věku. Mládí netrvá věčně, ale proč si ho neprodloužit?

Pečujte o svou krásu hned. Později budete jen zachraňovat. Tento elixír je vyroben speciálně pro ženy. Podle studií a letitého výzkumu. Je čas skončit s podceňováním a vzít svůj život pevně do vlastních rukou. Udělejte změnu teď. Nikdo jiný to za vás neudělá. Řešení máte na dosah své ruky. www.elixir-krasy.cz 

Nečekejte navštivte náš e-hop. Vánoce jsou za dveřmi. Udělejte radost ve znamení krásy a přeměny.

Nečekejte, sklady jsou omezeny. 

Nakopněte své tělo a dejte mu vitamínový restart krásy a vitality. Nyní můžete využít speciální bezkonkurenční předvánoční akci, která se nebude opakovat.

Zakoupíte v e-shopu nebo volejte: +420 604 80 40 40

Renáta Prošková                                                                                           Placená reklama

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.