Studio Danah: Splněná předsevzetí díky přírodní síle

S koncem roku se pomalu ohlížíme do minulosti a rekapitulujeme, co jsme prožili, co se nám povedlo a na čem rozhodně v roce nadcházejícím chceme zapracovat. S vůlí a vytrvalostí chodit do posilovny vám bohužel nepomůžeme, ale s nastartováním organismu k hubnutí a posílením imunity, to je jiná. Svěřte se do rukou osobní terapeutky Dany Hodanové a přírodní síly obsažené v produktech Forever Living. Protože letošní předsevzetí se opravdu plní. Celý tým Studia Danah vám přeje požehnané Vánoce a hodně zdraví v roce 2022. 

Cesta za vysněnou postavou již nemusí být dlážděna pouze odříkáním. Nastartujte organismus pomocí tablet Forever Lean, které v kombinací se cvičením pomohou s úbytkem hmotnosti. Revoluční složení s vlákninou obsahující tuk z opuncie a proteinem získávaného z fazole bílé blokují vstřebávání části kalorií z tuků a uhlohydrátů, které trávíte. „Protein z fazole bílé má úžasnou schopnost dočasného zbrzdění aktivity enzymů, které přeměňují škroby na cukr a tím zpomalují absorpci cukru ve střevě.“, vysvětluje Dana Hodanová. Další účinnou složkou je chrom, který jako stopový minerál pomáhá regulovat krevní cukr. Tablety Forever Lean jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří se rozhodli změnit své stravování a nechtějí si svou pouť zkazit občasným zhřešením.  

Více na studiodanah.com

Aloe vera je opravdový zázrak přírody a v kombinaci s brusinkami a jablky se z něho stává zdravá bomba pro vaše tělo. Nápoj Forever Aloe Berry Nectar obsahuje 90,7 % čistého aloe vera gelu, který pomáhá trávícímu systému a podporuje růst správných bakterií ve střevech. V tomto lahodném nektaru nechybí ani přírodní koncentrát z brusinek, které mají blahodárné účinky nejen na močový systém, jak potvrzuje Dana Hodanová ze Studia Danah: „Síla brusinek je známa již po staletí a kromě toho, že pomáhají při problémech s močovými cestami, jsou také silně antiseptické a pomáhají proti všemožným zánětům v těle. Forever Aloe Berry Nectar obsahuje také jablíčka, která zde nejsou jen na chuť, ale hlavně jako zdroj mocného antioxidantu quercetinu.“ Nápoj je dostupný v litrovém balení a je zbaven přídavných konzervačních látek pro vychutnání opravdové chuti a síly přírody.

Více na studiodanah.com/

Osobní terapeutka a majitelka Studio Danah Dana Hodanová má více jak 25leté zkušenosti v nápravném cvičení a návratu funkcí pohybového aparátu a bohaté zkušenosti s regenerací pohybového aparátu. Aktivně spolupracuje s klienty formou cvičení a SM systému, odborného výživové poradenství včetně detoxikace organismu. Vedle grafoterapie (metoda, při které cílená a odborně vedená a trénovaná změna osobního rukopisu vede k žádoucím změnám v prožívání i chování, psychiky a osobnosti) patří do týmu zkušených BEMER specialistů a jako osobní terapeut a BEMER partner rozšiřuje rozsah poskytované péče klientům i do jejich domácností formou online poraden.

Pro další informace a novinky navštivte: https://www.studiodanah.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.