Sdílíte svou kosmetiku s rodinou? A co když je to obráceně a na JONZAC budete chodit svým dětem?

Zimní měsíce nejsou příliš ideální pro vaši pleť. Pokud trávíte hodně času na čerstvém vzduchu, chraňte se ideálně koncipovanou kosmetikou JONZAC®, přichystanou i pro ty nejmenší uživatele.

Je to tak, pokud vás v dospělosti trápí atopický ekzém, v zimě máte pokožku extrémně citlivou, je třeba, aby byla řádně vyživena a chráněna proti novějším vlivům počasí. Také přechodům z tepla do zimy. Značka JONZAC® přichází se svým řešením pro celou rodinu. Díky obsahu termální isotonické vody jsou přípravky z dětské řady značky JONZAC® ideálním partnerem nejen pro děti, s klidným svědomím si je od nich můžete “půjčit” také vy. Uvidíte, že vám vaše pokožka poděkuje. Kompletní řada chrání, vyživuje, má hojivé účinky a brání rozvoji podráždění a suchých zarudnutých míst. Díky skvělým účinkům se budete neustále cítit komfortně, vyhnete se zánětům, které mohou být snadno způsobeny právě nedostatečnou péčí o citlivou pokožku. Zlepšují kožní bariéru a právě tak předcházejí budoucím problémům. Vaše miminko vám jistě odpustí, když si jeho krém vyzkoušíte na vlastní kůži a rádo se s vámi podělí. Maminku chce mít totiž krásnou za všech okolností.

Vyzkoušejte:

JONZAC® Dětský Dermoreparativní krém

Kromě termální isotonické vody, obsahuje Dermoreparativní krém od značky JONZAC® 99% přírodních složek, měď a zinek, které čistí pokožku a zároveň obnovují kožní bariéru a podporují její regeneraci. Používejte na celé tělo včetně obličeje i v oblasti kolem rtů.  Jde o produkt lékárenské kosmetiky v biokvalitě, neobsahuje živočišné látky, takže je skvělou volbou také pro vegany.

JONZAC® Mycí krém na vlasy a tělo

Mycí krém v BIO kvalitě myje nejen jemné dětské vlásky, ale i pokožku a zároveň zabraňuje jejímu vysušení. Žádné mýdlo, žádné slzy. Tvoří ho 99 % složek přírodního původu a je obohacen o termální léčivou vodu JONZAC®, která zlepšuje přirozenou obranyschopnost pokožky a zajišťuje její optimální hydrataci. Jde taktéž o produkt lékárenské kosmetiky v biokvalitě, neobsahuje živočišné látky, takže je skvělou volbou také pro vegany.

Tváří značky jsou ženy, kterým není lhostejný stav naší planety ani vlastní pokožky. Přidáte se k nim a dáte pleti přesně to, co potřebuje pro dokonalou krásu.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim? 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.