Rodinná značka Wittchen letos slaví 30 let. Kouzlu jejich ručně vyráběných kožených produktů neodoláte

Wittchen se pyšní mnoha typy výrobků – od peněženek, přes kabelky, cestovní zavazadla, obuv až po opasky či rukavice. U jejich vzniku však vždy stojí schopnost kombinovat nadčasovou klasiku a nejnovější trendy. V každém z výrobků rodinné značky Wittchen je ale navíc otisknuta vášeň pro řemeslo a třicet let tradice.

Základ dnešní úspěšné značky však sahá ještě hlouběji do minulosti. Na počátku příběhu byla stará krásná peněženka z kvalitní kůže, kterou daroval Jędrzeji Wittchenovi jeho dědeček. Tehdy se chlapec zamiloval do prvotřídně zpracovaných kožených výrobků. Svou zálibu pak o několik let později přetavil do první dílny nesoucí jeho příjmení. Na obchod padly veškeré úspory mladého zakladatele. Jędrzej Wittchen však odmítl udělat ústupky na kvalitě. A díky tomu se firmě začalo dařit. Výroba se časem přesunula do Itálie, kterou si zakladatel značky vybral kvůli vysoké kvalitě materiálů a práce. Dále také do zemí s dlouholetou tradicí ručního zpracování kožených výrobků, jako je Španělsko, Portugalsko a Brazílie. Následovalo rozrůstání prodejních poboček.

V třicátém roce svého působení má značka Wittchen vybudované renomé výrobce krásného luxusního zboží nejvyšší kvality po celé Evropě. Všechny produkty se stále vyrábí ručně a z těch nejlepších materiálů. Zákazníci mohou vybírat z několika zavedených a velmi oblíbených kolekcí. První z nich vznikla již v roce 1991 a nese jméno Italy. Najdete v ní funkční a odolné zboží z měkké telecí kůže. V kolekci Arizona objevíte produkty z přírodně vyčiněné kůže s přírodními tříslovinami. V roce 1998 přibyla do nabídky exkluzivní řada s názvem Da Vinci, která se stala symbolem přetrvávající kvality. Nejmladším přírůstkem je pak kolekce Signature pyšnící se sofistikovaným vzhledem.

Výrobky Wittchen si můžete vybírat ve čtyřech prodejnách v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín) a v Brně (Galerie Vaňkovka), ale také v e-shopu na www.wittchen.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.