Trendy v líčení diktují týdny módy, letošní podzim přeje barvám

Nejvýznamnější a nejostřeji sledované týdny módy jsou ty v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Představují nejen módní směry pro nadcházející období, napovídají také, jaké budou trendy v líčení. Co prozradily letošní kolekce a jaký make-up doplňoval dokonalý vzhled topmodelek? Podzim se ponese ve velkém stylu! V létě jsme všechny vsázely na lehké líčení. Vysoké teploty většinou nepřejí tomu si s barvami příliš vyhrát. Podzim bude však pestrý a barev si dostatečně užijeme, letošní trendy v líčení jsou jim nakloněny!

Modrá zpět na výsluní

Pořádná dávka retra, milované i opomíjené – modré stíny budí rozporuplné pocity. Z paletky očních stínů nikdy nezmizely, což jedni kvitují a druzí zase nechápou proč. Jisté však je, že modrá byla hojně k vidění v make-upu modelek během letošních týdnů módy a zařadila se tak mezi trendy letošního podzimu. „Modré stíny sluší zejména ženám s modrýma a zelenýma očima. U hnědých očí ale vytváří vysoký kontrast, což může působit velmi zajímavě. Volí je často blondýnky a ženy se světle hnědými vlasy. Modré stíny jsou spíše chladné, proto je vždy vhodné volit rtěnku do růžových tónů,“ doporučuje vizážistka a školitelka značky Artistry Zuzana Gavendová.

Proč ale zůstat jen u jedné barvy, když je tolik možností? Co třeba jeden odstín na horní víčko a druhý pod spodní řasy? Není lepší období pro barevné experimenty než letošní podzim!

Paleta očních stínů ARTISTRY STUDIO™ Paris vám dává vybrat mezi bohatými a výraznými odstíny, pastely i třpytivými odstíny. Šest sametově hedvábných, hladkých stínů s vysoce účinnými pigmenty můžete kombinovat dle libosti a vyjádřit tak svůj osobitý styl. Navíc v souladu s letošními zásadami líčení!

Paleta očních stínů ARTISTRY STUDIO™ Paris, 4 g, 890 Kč

K dostání na www.amway.cz

Barevně konturovat i vykreslit

Explozi barev do vašeho podzimního líčení přinese i kajalová tužka na oči ARTISTRY STUDIO™ Bangkok. Tužka na oči s ultrapigmenty, kterou lze použít jako tužku na oči, oční linky nebo stíny, dodá vašemu líčení zářivé a výrazné barvy. Je k dostání v odstínech smaragdu a ametystu s jemným metalickým nádechem. Vytváří tenké i silné linky a má ultra krémovou a roztíratelnou texturu, která k pokožce hladce a přesně přilne.

Kajalová tužka na oči ARTISTRY STUDIO™ Bangkok, 1,4 g, 510 Kč

K dostání na www.amway.cz

Podzim se zlatými odlesky

Zlatá je základem krás podzimu, nezapomeňte na ni proto ve své podzimní kosmetické paletě! Třpytivé krémové oční stíny ARTISTRY STUDIO™ Bangkok jsou inspirované právě tóny zlata a drahých kamenů. Obsahují podkladovou složku, díky níž lépe přilnou na oční víčka a zajistí dlouhotrvající efekt. Nevytváří záhyby, stíny se nikam neposunou ani nerozmažou a zůstanou na svém místě od nanesení až po odlíčení.

Zvolte si svůj oblíbený odstín, nebo vsaďte na kombinaci a s barvami si vyhrajte. Do vnitřního koutku použijte světlý odstín Gold Crush, do vnějšího zvolte tmavší Smoky Nights a dotvořte tak svůj dramatický pohled. Díky krémové textuře je můžete pomocí tenkého štětečku nanést i jako oční linku. Výrazné oční linky jsou totiž dalším z úžasných trendů letošního podzimu!

Třpytivé krémové oční stíny ARTISTRY STUDIO™ Bangkok, 3 g, 595 Kč

K dostání na www.amway.cz

Výrazné rty k podzimu patří

Když se řekne podzimní líčení, každému se vybaví jako první výrazná rtěnka. Nic se na tom nemění ani s letošním rokem. Rudá rtěnka je evergreenem, který svou oblibu jen tak neztratí! Vypadá navíc dobře skoro na všech. „Rudé rty sednou sebevědomým ženám. Nejlépe se k nim hodí lehké líčení očí. Osobně preferuji na ženách tzv. francouzský make-up,“ doporučuje Zuzana Gavendová a dodává, že je vždy třeba dávat pozor na to, aby červená rtěnka nezvýraznila nepěknou barvu zubů. K podzimním dnům ladí ale i cihlová nebo vínová barva. Své místo v podzimní paletě rtěnek mají i tmavší odstíny – odstíny borůvek, švestek i ostružin. „Tmavé rtěnky opticky zmenšují, vyhledávají je proto ženy s většími a plnými rty. Majitelky úzkých rtů vsázejí často na světlejší odstíny. Vše je ale spíše otázka módy a barevné typologie,“ doplňuje Gavendová.

Rtěnka ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ dodá vašim rtům krásný vzhled a zanechává je neuvěřitelně jemné a hebké, vyživené a hydratované. Pyšní se složením, které se nerozpíjí a nerozmazává. Na výběr je okouzlující spektrum odstínů od jemných a nenápadných až po uhrančivé barevné odstíny, od růžového po švestkový, od korálově červeného po rudý, od tělového po hnědý.

V souladu s podzimními trendy by ve vaší kosmetické výbavě určitě neměly chybět odstíny Daring Red a Velvet.

 Rtěnka ARTISTRY SIGNATURE COLOR™, 3,8 g, 675 Kč

K dostání na www.amway.cz

Barevné řasy vévodí letošnímu podzimu

Pokud se obáváte, že se vám výrazná rtěnka rozmaže pod rouškou, vsaďte na odvážné řasy. Letošní podzim je celý o experimentování a barevné řasenky Oh-So-Colorful ARTISTRY STUDIO™ Tokyo by tak bylo záhodno co nejdříve pořídit. Pomocí nich vykouzlíte doširoka otevřené oči jako má mrkací panenka. A navíc, není černá řasenka už trochu nuda?

Jak už víte, modrá barva se vrací letos do kurzu, zářivě modrý odstín Harajuku Blue je proto jasnou volbou! Řasenku naneste na celou délku řas, nebo jen na konečky pro vytvoření ombré efektu. Rozjasněte svůj pohled odstínem Harajuku Brown, který vykouzlí barevné záblesky. Hnědá se třpytivým vzhledem a podzim jsou dokonalou dvojicí, které nikdy neomrzí.

Barevné řasenky Oh-So-Colorful ARTISTRY STUDIO™ Tokyo jsou dermatologicky a alergologicky testovány a obsahují pečující složky, které pomáhají chránit vaše řasy.

Barevná řasenka Oh-So-Colorful ARTISTRY STUDIO™ Tokyo, 7 ml, 700 Kč

K dostání na www.amway.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.