Seriál TEMNÝ KRAJ se na podzim vrací na Primu

Druhá sezóna TEMNÉHO KRAJE přináší dalších sedm případů sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi, které se svými kolegy řeší elitní kriminalista Petr Kraj. Tentokrát ho na venkově drží nejen jeho pes Egon, ale také nedořešený případ vraždy, která se ho osobně týká. Brutální zločiny a dramatické události plné napětí se opět odehrávají na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami, kde se v temných zákoutích vesnice dají snadno skrýt všechna tajemství a netušené hrůzy, psychické problémy a posedlosti, které mohou vyústit až do krajních situací a skončit nejhorším zločinem – vraždou.

Podzimní seriály na TV Prima

Populární zpěvačka Marta Jandová míří na obrazovky Primy nejen jako porotkyně ČSMT, ale také jako moderátorka nové show MARTA. Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. V každém díle přivítá dva hosty, kteří mají něco společného, ať už profesi, zálibu, přátelský vztah nebo by mohl být jeden pro druhého inspirací. Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Talkshow Marta je plná překvapení, spontánní zábavy a hudebních vystoupení – nejen Marty Jandové a její kapely.

Modrý kód i ČSMT jedou dál!

Seriál Modrý kód pokračuje od podzimní sezóny již 185. dílem, kdy do Rubavy přijíždí MUDr. Michal Tomášek, který se domluvil s primářem Bojanem, že nastoupí na urgent. Petra dostává nečekanou zprávu, která může výrazně změnit její budoucí život. A Prokop se k nové situaci musí dokázat postavit. Za Adamem přijíždí Milada Strnadová, matka holčičky, kvůli které měl Adam problémy v minulosti… Nové díly Modrého kódu se na obrazovkách objeví už na konci srpna.

Seriál Krejzovi si přes prázdniny dává pauzu, ale už koncem srpna se diváci mají na co těšit. Krejzovic rodinku totiž čekají velké změny i nové tváře. Do seriálové vily se konečně podívá maminka Helena Krejzová v podání Jaroslavy Kretschmerové. Rádio Best má nového majitele – Honzu Roubala (Jan Dolanský), workoholika, který zde nastolí pořádek. A na scéně se objeví jednovaječné dvojče Petra Vymeše, kterého také hraje Jan Šťastný.

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je česko-slovenská talentová show, která se letos dočká své už osmé řady. Vysílá ji opět TV Prima i slovenská TV JOJ. Složení moderátorů i poroty zůstává stejné. I když jeden nový článek se přece jen objeví. Roli speciálního porotce přijala herečka Jiřina Bohdalová. Účinkující sem zavítají z celé Evropy, ale také z Asie, USA, Brazílie i Austrálie. Zlatý bzučák opět dovolí každému z porotců posunout někoho rovnou do finále. Premiérové díly mohou čeští diváci opět sledovat každý pátek večer. Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.