Silná imunita je jako ochranná hradba pro vaše tělo

Letní měsíce naše tělo doslova napumpovaly energií. Díky sluníčku jsme doplnili tolik potřebný vitamín D, krásné počasí pomáhá naší psychice a sluneční paprsky dodávají pokožce krásný bronzový odstín. Nyní je ten správný čas využít nastartovaného organismu a začít přirozeně podporovat imunitu, která nás ochrání před tradičním nachlazením spojeným s nástupem po dovolených do práce i do škol.

Imunitní systém je pro naše tělo jako ochranná hradba. Jeho správné fungování prospívá celému tělu – od správného zažívání, přes psychickou pohodu až k odolnosti proti nachlazení a zánětům. Čím imunitu posílit? Je to lehčí, než si myslíte. „Imunitu můžeme posilovat každý den, a to v podobě pravidelného pohybu, zdravého jídelníčku a podporou zažívacího systému – protože ač to zní neuvěřitelně, silná imunita má opravdu základ ve správném fungování střev“, vysvětluje terapeutka Dana Hodanová a pokračuje: „poslední dobou je velký trend užívat různé doplňky stravy, jenž mnohokrát obsahují bakterie, které nejsou našim střevům přirozené. Doporučuji proto volit přírodní látky a výtažky z bylin, které v našem těle podporují přirozené prostředí pro správné fungování všech orgánů. Například aloe vera nebo propolis jsou pro své posilující účinky užívány a známy již tisíce let!“

Látku propolis jistě nemusíme představovat. Je obsažena v mnoha kosmetických produktech a hojně se využívá pro své antiseptické účinky. Věděli jste ale, že jejím hlavním úkolem v přírodě je zpevňovat stěny včelích úlů? Obsahuje totiž mnoho přírodních složek, které chrání úly před vnějšími vlivy a i pro naše tělo je úžasným zdrojem posílení organismu. Všechny tyto prospěšné látky jsou součástí i unikátních žvýkacích tablet Forever Bee Propolis, které nejenom chutnají, ale hlavně pomáhají! Tyto tabletky pomohou nabrat přirozenou energii, posílí obranyschopnost organismu a při pravidelném užívání (2x denně) chrání tělo před sezónním nachlazením. Zapomeňte na umělé doplňky stravy, věřte včelám!

Aloe vera je nekorunovanou královnou mezi bylinami, které pomáhají naší imunitě. Mnoho lidí si ji pěstuje doma a ví, že její dužina je skvělým pomocníkem při spáleninách nebo akné. Aloe Vera Gel od společnosti Forever Living obsahuje 99,7% čistý gel z dužiny listu aloe a vitamín C. Přirozené čistící schopnosti aloe vera pomáhají absorbovat do těla živiny a navíc podporují růst přátelských bakterií v trávicím traktu. Dužina aloe je bohatá také na jedinečný polysacharid acemanan a další živiny, které pomáhají posilovat náš imunitní systém. Aloe Vera Gel si zamilujete nejenom jako prevenci před nachlazením, ale i pro jeho úžasnou chuť. Ideální denní dávka jsou 3 drinky po 40ml, které smícháte s 240ml vody nebo oblíbeného džusu. Pořádná dávka posílení imunity vždy po ruce!

Pro další informace a novinky navštivte https://www.studiodanah.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.