Zamaskujte, co chcete skrýt. S pečujícím štětcem na oční kontury Orlane to půjde hravě

Korektor, pečující štětec, světlejší pudr… Možností, jak zamaskovat kruhy pod očima, které vás dřív nebo později dostihnou, je mnoho. Vsaďte ale na přípravek od Orlane, který se snadno nanáší i dlouho vydrží a plní přesně to, co má. Highlight Care Brush!

S kruhy pod očima se dřív nebo později v životě potýká každá žena. Proč vznikají? Pokožka v této části obličeje je totiž extrémně tenká a citlivá, takže je třeba věnovat jí důkladnou péči, aby tomu tak nebylo, případně byl celý proces pomalejší. Kruhy pod očima jsou tmavá místa mezi spodním víčkem a vrchním líčkem, obecně platí, že se rozšiřují a vznikají v okamžiku, kdy má žena, ale i muž, nedostatek spánku, trpí častým nočním probouzením, případně konzumuje mnoho kofeinových nápojů, často pláče, nedodržuje pitný režim, má v jídelníčku nedostatek vitamínu A, věnuje této části obličeje nedostatečnou péči a v neposlední řadě může být na vině vzniku kruhů pod očima také genetika.

Kromě očních krémů, jejichž aplikace je nezbytná denně, je dobré změnit životní styl a jako pomocníka, který zakryje kruhy pod očima již vzniklé, je dobré používat rozjasňující korektory.

Proč právě Highlight Care Brush od značky Orlane

S touto péčí na oční kontury dosáhnete okamžitých výsledků: rozjasní vaše oči a dodá jim jiskru. Odpočatý vzhled vydrží po celý den. Dokonale zastře vrásky a zamaskuje tmavé kruhy pod očima. Rozjasňující pečující štětec na oční kontury Highlight Care Brush bezprostředně po použití odstraní kruhy pod očima i jakékoli další známky únavy. Rozzáří pleť a rozostří jemné linky a drobné nedokonalosti v okolí očí. Jsou v něm obsaženy zjemňující, drenážní a čisticí aktivní látky. S jeho pomocí docílíte dokonale mladistvého pohledu. Dodá pleti okamžitý jas a osvěží celkový vzhled.

Použití: Zlehka poklepejte v místech okolo očí – tam, kde potřebujete pleť rozjasnit. Poté jemně rozetřete konečky prstů.

Maskérka celebrit Agostina Lombardo se o rozjasňujícím štětci vyjádřila takto: „Je fantastický! Zbožňuji jeho jemnou texturu i to, jak báječně umí rozzářit pleť a dodat jí přesně to správné množství lesku. Z dřívějška mám zkušenosti s mnoha podobnými produkty, ale tohle je můj jednoznačný favorit! Vypadáte díky němu skutečně odpočatě a svěže po celý den. Abych byla konkrétní, ze známých osobností jsem s ním líčila třeba Annu Gunnovou na nominaci Emmy, Elizabeth McGovernovou na nominaci Emmy a Kristen Bauerovou.“

Dekorativní pečující kosmetika Orlane zahrnuje širokou škálu jedinečných kolekcí rtěnek, podkladových make-upů, kompaktních pudrů a tónovacích hydratačních krémů, které nejen podtrhnou krásu každé pleti, ale také ji ošetří. Ve vašem neceséru by neměla chybět ani pečující řasenka a nezbytný rozjasňující pečující štětec na oční kontury.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.