Silný a ekologický pomocník pro jarní gruntování

První vlna generálního úklidu z první vlny epidemie už je možná trochu zaprášená, a s přicházejícím jarem náš příbytek zase volá po pozornosti. Léty prověřený eko recept na efektivní úklid je voda, ocet a Forever Aloe MPD, který neobsahuje fosfor a je neškodný vůči životnímu prostředí.

Forever Aloe MPD je tekutý víceúčelový 2x koncentrovaný čisticí prostředek ideální při praní prádla (všechny druhy oděvů), obdivuhodný při použití jako čisticí prostředek v domácnosti – na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců, a také perfektní na ruční umývání nádobí.

„Vzhledem k tomu, že je dostatečně univerzální, aby dokázal nahradit množství podobných výrobků na trhu, představuje pro zákazníka prostředek, umožňující značnou úsporu nákladů,“ potvrzuje Dana Hodanová ze Studia Danah, kde lze Aloe MPD objednat. A doplňuje: Ušetří tak nejen peníze, čas, nervy, energii, ale je šetrný k životnímu prostředí, jednotlivé složky jsou rozložitelné v přírodě.“

5 kroků k efektivnímu úklidu:

  1. Plánování je základ

Stává se vám, že začnete v kuchyni a najednou probíráte šuplíky v obýváku? Ne každý má systém v krvi, a tak doporučujeme sepsat si hezky jednotlivé úkoly na papír a během „výkonu“ odškrtávat hotové a držet se postupu (viz bod 4). Uvidíte, jak je takové škrtání motivující a uspokojivé. Koneckonců jako celý úklid, když už se donutíte.

  1. Zbavte se zbytečností

Víme, že to není snadné, ale je to tak osvobozující! Zbavte se všeho, co nepoužíváte, nenosíte, nelíbí se vám, nepotřebujete nebo nemáte rádi. Vezměte každou věc do ruky a řekněte si „mám to nebo nemám ráda?“ Emoce rozhodnou za vás. A nemusíte se cítit vůbec špatně! Kdo říká, že všechny ty věci musí skončit v popelnici? Můžete naopak někomu v okolí udělat velikou radost a pomoci nastartovat nový život. Stačí tomu věnovat trochu své energie. A ta se vám rozhodně vrátí.

  1. Systém ulehčí práci

Není nic horšího, než když vyleštíte podlahu a potom si ji zaneřádíte například prachem ze záclon. Proto vždy postupujte systematicky – ideálně použijte pravidlo od shora dolů. Začněte tím, že sundáte záclony. Pak umyjte tekutým mnohoúčelovým čistícím koncentrátem Forever Aloe MPD stropní světla, rámy, žaluzie, okna a parapety. Aloe MPD je skvělý na uvolňování zašlé špíny, odstraňování mastnot a skvrn, přičemž patří mezi tekuté přípravky, které při použití nepoškrábou, ani po sobě nezanechají na povrchu koupelny žádné stopy.  Zaměřte se i na vyčištění postele a matrace. Pak utřete prach, umyjte dveře, spotřebiče a kuchyňskou linku. I u toho aloe zázrak oceníte, stejně jako ve finále, kdy vyluxujeme a vytřeme podlahy.

  1. Mytí oken jinak

Slunce zasvítí do oken a přichází okamžitá akce „proboha, ty teda vypadají“. Při tom slunečné počasí je ve skutečnosti nepřítel mytí oken! Je nám to sice příjemné, hezky to hřeje, ale správný čas je naopak pod mrakem při teplotách mezi 5 a 25 °C, kdy čistící prostředek nemizí před očima. Jak tedy na to? Navlhčete celá okna, nechte odmočit nečistoty na skleněných plochách, mezitím umyjte rámy oken, následně pořádně omyjte skla ředěným přípravkem Aloe MPD. Je to zázrak, po kterém se okna nemusí leštit, jen je utřete suchým ubrouskem, a někdy ani to ne. Výhodou Aloe MPD je také jeho naprostá ekologická nezávadnost.

  1. Jste přece profík!

Zaručujeme vám, že pokud budete k úklidu přistupovat jako k práci, půjde vám lépe od ruky. Představte si, že jste úklidová firma. Jaké byste na sebe měla požadavky? Za jakou kvalitu se nemusíte stydět? Nebo jaké tempo vyžaduje takový úklid? Pusťte si k tomu oblíbenou hudbu a uvidíte, že úklidem se dá i protančit! A ten výsledek…cítíte tu čistotu?

Forever Aloe MPD k dostání ve Studiu Danah za 750 Kč.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.