Starejte se správně o své přípravky pro krásu. Odmění se vám delší trvanlivostí a účinkem

Rady a tipy, jak pečovat o kosmetiku, máte jistě v malíčku. Na druhou stranu, stojí za to občas si je připomenout. Ideální je vybírat si takovou kosmetiku a přípravky, které nemůžete znehodnotit častým používáním. Odborníci se shodují na tom, že správně balená kosmetika, které rázem prodloužíte trvanlivost, je taková, do které se nedá sáhnout prsty. I když se snažíte sebevíc, na rukou neustále ulpívají bakterie i látky, které mohou zrychlit kazivost přípravku. Proto, pokud chcete mít jistotu, že si na pokožku nanášíte jen dokonalé přípravky bez přidaných bakterií a virů, používejte takovou kosmetiku, která je v balení s pumpičkou, má špachtličku, případně je balena do skleničky s lékařským kapátkem.

Nebojte se, i produkty s výše uvedenými názvy mohou vypadat na vašem toaletním stolku skvěle. Buď s nádechem retro, protože lékařská kapátka se používala už na počátku boomu dámské pěsticí kosmetiky, nebo naopak futuristicky. Příklady přípravků, které vám budou sloužit skvěle po celou dobu deklarované trvanlivosti bez rizika znehodnocení obsahu, najdete zde:

Přípravek v balení s pumpičkou: B21 Extraordinaire Sérum – 5.490 Kč / 30 ml

Orlane B21 Extraordinaire Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Restartuje buňky a odstraní jejich špatné fungování, obnovuje energii pleti a její podstatné funkce, zvyšuje hustotu pleti a mladistvý vzhled pokožky. Texturou připomíná krém, lehkostí fluid, účinností sérum.

Stěžejní aktivní látky: Youth Reset® komplex synergicky působí na hlavní projevy stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a poskytuje buňkám více času na regeneraci, díky čemuž se prodlužuje jejich život. Posouvá nazpět buněčné hodiny. Přesně 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti. Ozdravuje ji a navrací jí mladistvý vzhled. Použití: Aplikuje se jako kúra, ať už samostatně nebo pod krém. Je možné ho použít i v blízkosti očního okolí, a vyhlazovat tak vějířkovité vrásky kolem očí.

Přípravek v balení se špachtličkou: Creme Royal Pleťový krém – 14. 650 Kč / 50 ml

Luxusní krém proti stárnutí určený pro zralou pleť je elixírem mládí. Díky obsahu mateří kašičky a mimořádných účinků 24karátového zlata je skvělým produktem pro boj s každou vráskou, kterou na své tváři nechcete mít. Přípravek pleť tonizuje, pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti, rozzáří pleť, bojuje efektivně proti vráskám. Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer na důkladně vyčištěný obličej a krk. Pro ještě lepší účinky doporučujeme před aplikací použití Elixíru Royal.

Přípravek v balení s kapátkem: B 21 Huile Régénerante – 5490 Kč/30 ml

Jde o neobyčejný produkt, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností vyživit, revitalizovat a regenerovat. Tento extra jemný olej se hodí k ošetření také té nejvíce poškozené a dehydratované pokožky. Je ideálním řešením do nepříznivého počasí a v obdobích, kdy se často střídají přechody mezi teplem a chladem. Mimořádných výsledků dosahuje ve spojení s nočním krémem nebo sérem.

Aktivní složky oleje jsou výtažkem z 21 rostlin, především pak z kmenových buněk kosatce bledého, který pečuje o pokožku tak, aby následně byla hutnější, hladší a mladší. Olej z alarie se získává z hnědých řas z Bretaně, má antioxidační vlastnosti, zvyšuje buněčnou energii i produkci kolagenu, díky čemuž bude pleť vyživená, jemná a extrémně chráněná proti vnějším vlivům. V neposlední řadě pak jedinečná směs čtyř rostlinných olejů z koriandru, světlice barvířské, avokáda a jojoby zajistí dostatečný přísun nenasycených mastných kyselin omega 6 a 9, což je tajemství, které regeneruje pokožku a navrací jí svěžest. Použití: Naneste několik kapek na pokožku zvlhčenou přípravkem Lotion Extraordinaire nebo smíchejte s krémem či sérem, abyste docílili hustší, hedvábnější a plnější pleti.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.