Smile: nejnovější vůně od mistra parfémáře Oliviera Crespa a jeho privátní značky Akro

Nejnovější parfémová kreace z dílny mistra parfémáře Oliviera Crespa dostala název Smile. Smile je nová, návyková vůně inspirovaná honbou za radostí a zrozená z jedinečného pocitu štěstí a rodinného spojení.

Její vznik inspirovala před mnoha lety žádost Olivierovy dcery Anaïs, která poprosila svého otce – mistra parfémáře, aby vytvořil parfém jen pro ni, takový, který by nikdo jiný na světě neměl. Olivier Cresp se rozhodl vytvořit vůni, která by byla stejně silná a osobitá jako Anaïs. Dal si za cíl vytvořit lahvičku plnou radosti, kterou si jeho dcera ponese životem. Aby toho dosáhl, zkombinoval esenci šalvěje, bergamotu a malin, a vytvořil tak jasnou a živou vůni, která by mohla fungovat kdykoli a kdekoli.

Anaïs si tuto vůni dlouhá léta nechávala pro sebe, ale nyní se o ni chce podělit s ostatními. Smile je vůně, která rozzáří i váš den.

Vůně Oliviera Crespa, rodáka z Grasse a minimalisty, byly vždy jedinečné a tiše avantgardní. Parfém, který ho doslova katapultoval na parfémářského nebe, byl ikonický „Angel“ od Thierry Muglera, dodnes jeden z nejúspěšnějších a nejuznávanějších parfémů na světě. „Angel“ dal Olivierovi neoficiální přezdívku „král gurmánských vůní“ a pomohl mu získat titul Master Parfumer. Při tvorbě dvanáctého unikátního parfému, stejně jako u všech předchozích v linii Akro, postupoval svobodně a odvážně, porušil snad veškerá pravidla s novým, takřka rockovým postojem.

Akro, to je dvanáct hříšných vůní, dvanáct zkapalněných závislostí. Cigarety. Marihuana. Sex. Čokoláda. Kofein. Alkohol. Tetování. Cukr. Léto. Cestování. Čaj. Štěstí.

hlava: ibiškovec pižmový, šalvěj, bergamot
srdce: maliny
tělo: pižmo

Kompletní sortiment značky Akro lze zakoupit exkluzivně v kamenných obchodech a e-shopu www.myskino.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.