Tři širokospektrální asistenti od Studia Danah pro vaše bezpečné slunění

Blíží se letní slunovrat. Dny jsou čím dál tím delší, také sluníčko svítí déle a intenzivněji, a tak je správný čas myslet na ochranu pokožky. Opalovací krém bychom měli používat nejen na dovolených, ale pokaždé, když se slunci vystavujeme. Zapomínat nesmíme ani na hydrataci pleti a péči o rty.

Sluníčko je zdrojem života a síly. Avšak pokud je ho moc, může nám i ublížit. Všichni jsme si vědomi nebezpečí při nadměrném vystavení se slunci a potřeby používat kvalitní prostředky na ochranu pokožky.

Aloe Sunscreen od firmy Forever kombinuje moderní vědu s přírodními složkami, které pomáhají utišit, lubrikovat, zvlhčovat a chránit pokožku proti slunečnímu světlu a větru. Jako hlavní složku obsahuje gel z Aloe vera, má ochranný faktor (SPF) 30 a je vodě odolný (po dobu 80 minut). Ať už se šplháte vysoko na vrchol hory, nebo si užíváte relaxační víkendový odpočinek, nebo se procházíte po městě, můžete si být jisti, že s Aloe Sunscreen můžete přijímat sluneční paprsky s důvěrou.

Nedejte skvrnám šanci

Není nic lepšího na minimalizaci účinků vysoušení, pigmentových skvrn a popálenin způsobených vystavením se slunci a větru a na zachování rovnováhy vlhkosti pokožky než krém Protecting day lotion Forever. Širokospektrální minerální sluneční filtr chrání před škodlivými UV paprsky, rostlinné složky poskytují hydrataci a ochranu a zabraňuje vzniku tmavých skvrn na pokožce způsobených sluncem. Krém vytvoří ochrannou vrstvu na pleti (je lehce bílý) a nejenže působí proti buňkám vytvářející melanin v bazální vrstvě epidermis, tedy nevyvolává skvrny, ale zároveň ty, co se již objevily bude prosvětlovat. Další redukci již přítomných flíčků je možné podpořit maskou Marine Mask s minerály a směsi jílů a v základu z Aloe vera.

Jojobová péče o rty

Posledním společníkem v dobách, kdy čerpáte tolik potřebné vitamíny ze slunce, a ještě se opalujete je Aloe Lips Forever. Právě uklidňující vlastnosti Aloe vera, které obsahuje jsou ideální k péči o rty, chrání je totiž před sluncem a větrem. Obsahuje i nejjemnější ingredience, jako je jojobový olej a včelí vosk. Aloe Lips zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané a suché rty celoročně a napomáhá při prevenci herpesu. Ať lyžujete nebo se opalujete, máte piknik u řeky nebo si opékáte na zahradě, mějte Aloe Lips vždy po ruce. Je to totiž vhodným pomocníkem i v situacích jako je štípnutí hmyzem nebo drobné řezné rány či popáleniny, a jeho rozměry ho předurčují k nošení v kabelce.

Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.