Péče o ruce od Dermacolu

I když byla hygiena rukou vždy vnímaná jako základ prevence před různými onemocněními, v těchto dnech by naše ruce měly být doslova pod drobnohledem. Novou účinnou rutinu pro jejich dokonalou čistotu a ochranu přináší i značka Dermacol.

Antibakteriální mýdlo na ruce

Antibakteriální mýdlo je vhodnou náhradou za běžné umývací prostředky zejména v období, kdy je riziko kontaktu s bakteriemi vyšší. Svěží antibakteriální mýdlo Dermacol s tropickou a mátovou vůní je obohacené o antimikrobiální složku Campo® Plantservative™ WSR, která ničí bakterie. Tato látka se získává extrakcí z květu japonské rostliny zimolezu, která vykazuje široké spektrum antimikrobiální aktivity proti grampozitivním i gramnegativním bakteriím, kvasinkám a plísním. Vyvážená receptura s panthenolem účinně čistí, stará se o pokožku rukou a udržuje její přirozené pH. Mýdlo se prodává v praktickém balení s pumpičkou v objemu 150 ml a 250 ml. Dermatologicky testováno, produkt není biocidní.

Antibakteriální gel na ruce

V autě, kanceláři, na cestách a všude tam, kde není k dispozici mýdlo a voda, poslouží jako první pomoc antibakteriální gel na ruce Dermacol s obsahem 70 % lihu a glycerinu. Rychle, účinně a bez potřeby oplachování ničí škodlivé bakterie a zajišťuje okamžitou hygienu rukou. Dostupný ve dvou baleních – průhledném a modrém.

 

TIP Dermacolu:

Mytí rukou je odborníky považováno za jednu z nejúčinnějších metod prevence proti virům. Ideální je kombinace antibakteriálního mýdla, teplé vody a důkladného čištění rukou po dobu minimálně 30 sekund. Postup je jednoduchý – navlhčete ruce vodou, naneste mýdlo a následně mimo proud vody třením o sebe myjte dlaně, hřbety rukou, prsty i mezery mezi nimi. Opláchněte a osušte čistým ručníkem anebo jednorázovým papírovým ubrouskem. Nezapomeňte ani na následné ošetření hydratačním nebo výživným krémem. Dermacol nabízí různé řady.

Můžete použít například Dermacol SOS repair, který je určený pro namáhanou pokožku rukou se sklonem k popraskání. Kombinace panthenolu, urey a bambuckého másla obnovuje suchou a poškozenou kůži a poskytuje její dlouhotrvající ochranu před vysušováním.

Dostupné online na www.dermacol.sk a v síti drogérií.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.