Veletrhy krásy nabídnou novinky, show i profesionální oborové workshopy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, můžete navštívit za 1 vstupné už 27. a 28. září 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Čeká Vás nezapomenutelná, tělu i duši prospěšná, beauty párty plná zážitků.

Organizátoři pro Vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou. Nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky vítězek soutěže krásy Miss Czech Republic a módní stylista Kája Pavlíček Vám ve svém bloku Pestrá paleta trendů nabídne nejen žhavou show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.

Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. Tady si vyberete mezi konkurencí na jednom místě pro sebe to pravé ořechové. A díky veletržním slevám navíc ušetříte!

Těší se na vás více než 350 vystavovatelů, nabízejících přes 500 zastoupených značek, a to na výstavní ploše 15 400 m2. „Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit nehtové a kadeřnické workshopy pro profesionály. Ty se budou konat po oba dva dny a jsou součástí veletrhů jako příjemný bonus, tedy pro návštěvníky zdarma,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.

Velkou výhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě Vám. „A pokud toužíte po nějaké změně hned? Žádný problém. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague Vás tady zdarma nalíčí. A nejen oni. Bezplatné líčení si můžete dopřát po celou dobu konání veletrhů také na stánku Maybelline,“ láká mluvčí Markéta Klíma Holatová.

Profesionální soutěže zde mají taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhne divácky velmi atraktivní Make-up Mistrovství ČR v líčení, během kterého proběhne nominace na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Na své si přijdou i milovnice nehtíků v rámci celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. A své místo na slunci má zde také Beauty Foot Cup Czech, což je Mistrovství ČR profesionálních pedikérů či tradiční profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

V neposlední řadě organizátoři veletrhů myslí také na zdraví svých návštěvníků. „Každý, kdo bude mít zájem o bezplatné vyšetření svých mateřských znamének, bude mít tu možnost na stánku Kliniky CLT,“ vysvětluje mluvčí veletrhů Markéta Klíma Holatová. Znaménka bude bezbolestně dermatoskopem vyšetřovat MUDr. Milan Mašek, který má v diagnostice a odstraňování znamének přes dvacet let praxe.

A na své si přijdou i milovníci influencerů. V pátek i sobotu bude mít ve své růžové expozici setkání se svými fanoušky pink barbie Dominika Myslivcová a ze Slovenska Vám osobně přijede poradit s líčením módní ikona a vizážistka celebrit Lucia Lucid Sládečková. V sobotu na hlavním pódiu zazáří se svojí show Sparkling queen podle Lucid.

Další důležité informace, včetně aktuálního doprovodného programu, najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.