Vila o rozloze 4 298 metrů čtverečních je na prodej

Luxusní vila v hodnotě 35 milionů USD ve světoznámém thajském letovisku oblíbeném mezi celebritami a aristokraty bude prodána v dražbě prostřednictvím aukčního domu Concierge Auctions.

Přední světový aukční dům Concierge Auctions bude prodávat luxusní vilu v Amanpuri, mnohonásobně oceněném vlajkovém hotelu a plážovém letovisku slavného Aman Resorts, který se nachází v thajském Phuketu.Nemovitost, která byla dříve prodávána za 35 milionů USD, bude 29. března (28. března v USA) prodávána za částku 17,75 milionu USD a výše. Dražba bude otevřena od 23. března (22. března v USA).

Vila o rozloze 4 298 metrů čtverečních (46 263 čtverečních stop) nabízí ohromující venkovní prostor pro volný čas s otevřeným výhledem na oceán, včetně prostorných obývacích pokojů a jídelen, velké kuchyně, vnitřních stolovacích místností a altánu u bazénu. Sedm ložnic této vily je uspořádáno ve čtyřech samostatných pavilonech obklopujících soukromý bazén s dlaždicovým obkladem. Všechny koupelny jsou vybaveny v lázeňského stylu a hlavní apartmá má dokonce vlastní kadeřnický salon. Tato nemovitost je krásně zařízena starožitnostmi a uměleckými díly, pečlivě naaranžovanými architektem rezortu Edem Tuttlem.

Letovisko Amanpuri má výhled na Pansea Beach, nejvíce vyhledávanou pláž v Phuketu díky svému soukromí, a nabízí vybavení resortu odpovídající jeho ikonickému statutu, včetně lázní, oceněných restaurací, studia pro pilates a jógu, plážového klubu a špičkové bezpečnosti.

Z Amanpuri mohou hosté jednoduše navštívit jeden z 30 buddhistických chrámů na ostrově nebo využít plachtění, windsurfingu, šnorchlování, vodního lyžování a vyhrazeného dětského bazénu na pláži letoviska. K dispozici je sedm nejvýše hodnocených golfových hřišť, všechny do 35 minut jízdy z vily, tři dobře vybavené přístaviště v Phuketu jsou v dosahu 30minutové jízdy a nabízejí doky pro rezidenty, kteří chtějí prozkoumat Andamanské moře na palubě své soukromé jachty.

Do Amanpuri se dostanete za pouhých 30 minut po silnici z mezinárodního letiště Phuket. Odtud trvá let do Singapuru 1 hodinu 45 minut, do Dubaje 6,5 hodiny, do Tokia 9 hodin a do Londýna 14 hodin.

Charlie Smith, strategický poradce aukčního domu Concierge Auctions, uvedl: „Je to privilegium, že můžeme pracovat v rámci jednoho z nejlepších středisek světa. V uplynulém desetiletí se na otevřený trh dostala pouze jedna nemovitost z Amanpuri, což je důkazem jedinečné povahy tohoto prodeje. Prestiž spojená se značkou Amanpuri vzbudí mezi příznivci tohoto resortu mimořádný zájem.”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.