Voňavá a šetrná hygiena pro naše nejmenší v podobě novinek od značky Frosch

Dnes, více než kdy jindy, se potvrzuje, jak je hygiena a čistota důležitá. Čisté prostředí a především umyté ruce, hrají významnou roli pro udržení pevného zdraví dospělých i dětí. Jak se postarat o hygienu těch nejmenších? Hygiena, mytí rukou a dezinfekce jsou slova, která se intenzivně skloňují v posledních týdnech. Každý rodič se snaží pro ochranu svých dětí udělat maximum. Mýdla a čističe v domácnosti, které jsou pro hygienu nejmenších dětí klíčové, musí nejen zaručit účinnost, ale být šetrné k citlivé dětské pokožce a zdraví.

Značka ekologické drogerie Frosch, která má s péčí o jemnou dětskou pokožku a s čistotou spokojeného domova zkušenosti přes 30 let, nabízí hypoalergenní výrobky založené na přírodních surovinách bez nežádoucí chemie, které jsou spolehlivým pomocníkem při hygieně rukou menším i větším dětem. Oblíbené výrobky Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v dávkovači nebo Frosch sprchový gel a šampon pro děti potěší nejen hravým grafickým zpracováním, ale také krásnou vůní, kterou ocení právě děti. Produkty Frosch jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale díky svému složení také k přírodě. Po použití se produkty v přírodě beze zbytku rozloží. Lahve jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a jsou opětovně recyklovatelné. Po použití je stačí vhodit do kontejneru pro tříděný odpad.

Spotřeba mýdel a čisticích prostředků se v této době výrazně zvýšila. O to více bychom se měli zamýšlet nad tím, jaký dopad má častější používání těchto výrobků na stav naší pokožky, ale i přírody. Značka Frosch přináší řešení, které je účinné, ale současně i šetrné,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a  slovenský trh. „Výrobky se zelenou žabičkou jsou šetrné díky svému složení na bázi přírodních složek v kombinaci s plastovým obalem vyrobeným ze 100%  recyklovaného materiálu. U dětí si získaly úspěch pro své veselé grafické zpracování, které působí přátelsky a hravě. Děti je proto rády zapojují při koupání do svých her a mytí vlásků je tak pro ně zábavou. Se žabičkou to jednoduše zvládne každý,“ dodává Nikola Marklová.

Na čisté ruce dohlíží žabička

Zvídavé dětské ručičky rády objevují svět a seznamují se tak se svým okolím. Ruce jsou však jedním z přenašečů bakterií či virů, a jejich správné mytí je proto zcela zásadní. Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v dávkovači obsahuje hodnotné zvlhčující přísady, které poskytují ochranu povrchu pokožky a je vhodné pro časté používání. Hypoalergenní složení přírodního mýdla jemně čistí a chrání pokožku dětských rukou. Složení s neutrálním pH zajišťuje příjemný, čistý a hebký pocit po umytí. Receptura neobsahuje mikroplasty, parabeny, EDTA ani barviva a mýdlo velmi dobře snáší i citlivá dětská pokožka. Praktický dávkovač je vyroben v několika veselých designových variantách s obrázky žabičky, která potěší děti při každém mytí rukou. 

Oblíbený dávkovač dětského mýdla je možné doplnit ekologicky i ekonomicky výhodnou půllitrovou náhradní náplní Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti. 

Mytí vlásků bez slziček

Pro hygienu celého těla a vlásků přináší značka Frosch sprchový gel a šampon pro děti, který je vyvinut s recepturou zajišťující extra jemnou péči pro citlivou pokožku dětí od 3 let. Šetrné složení umyje celé tělo a přidaný panthenol se postará o hydrataci. Výtažky z pšeničného proteinu usnadňují rozčesávání dětských vlásků a navrací jim vitalitu. Jemné složen neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální. Receptura neobsahuje mikroplasty, parabeny, EDTA, ropné složky, ani složky živočišného původu. Frosch Senses sprchový gel a šampon pro děti je k dostání je ve 3 barevných provedeních: růžové, zelené a modré. 

Čisté prostředí pro batolata a kojence

S čistým prostředím pro kojence a batolata pomůže Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a  omyvatelných povrchů. Praktický rozprašovač je ideální pro čištění dětských potřeb, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky nebo omyvatelné hračky. Na rozdíl od standardních čističů je složení výhradně z přírodních surovin, bez parfémů a barviv, navíc obohaceno o provitamin B5. 

Na dudlíky, kojenecké lahve, savičky, kousátka, nádobí nebo omyvatelné hračky je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení s neutrálním pH 5,5 čistí důkladně odolné zbytky od mléka, ovocných šťáv a dalších pokrmů, beze zbytku se z nádobí opláchne. Neobsahuje barviva a parfémy a je vhodný i pro alergiky. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.