Výkonné, všestranné a jemné mýdlo pro celou rodinu

Pokožka těla je naším „ochranným štítem“ a proto je důležité se o ni správně starat a vyživovat. Mytí rukou či sprchování, neslouží pouze k odstranění nečistot a mastnoty z kůže, důležitou roli samozřejmě hraje i dodání potřebné hydratace a obnova pokožky. Jak ale vybrat všestranné mýdlo pro rodinu, které je možno použít pro hygienu rukou i celého těla?  Vyzkoušejte šampiona v péči o pleť – Tekuté mýdlo Aloe Liquid Soap, výherce Global Green Beauty Awards 2021.

Krásná a zdravá pokožka se pozná na první pohled – je vyživená, hydratovaná a pružná. Tekuté mýdlo Aloe Liquid Soap od značky Forever, je nabito dary z přírody v čele s vysokým obsahem aloe vera, které má přírodní antiseptické účinky, jemně odstraní nebezpečné bakterie, avšak ty tělu prospěšné ponechá.  Pokožku proto nejenom čistí, ale i hloubkově vyživují a zanechávají ji jemnou a čistou. Mýdlo dále obsahuje extrakty z okurek a Arniky horské, které kůži stimulují a pomáhají s hydratací. 

Inovativní složení mýdla je posíleno i o arganový olej, který je po právu nazýván jako tekuté zlato z Maroka a pokožce dodává vitamín E a přírodní mastné kyseliny. „Kombinací přírodních olejů a výtažků s čistou aloe vera je tekuté mýdlo Aloe Liquid Soap ideální pro každodenní použití, a přitom zanechává pokožku hydratovanou a hladkou“, potvrzuje Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studiu Danah.

Mýdlo Aloe Liquid Soap v rodinném balení o obsahu 473 ml je doplněno praktickou pumpičkou, která odměří potřebnou dávku pro očistu pokožky. Díky přírodním složkám a extra síle stačí použít opravdu malé množství, které na vašem těle vytvoří bohatou pěnu a zahrne pokožku intenzivní hydratační péčí.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.