Vyšlápněte si ven v nových jarních retro novinkách od značky Wittchen

Vykročte do jara ve střevících, které podtrhují ženskost a eleganci. Vyberte si z nabídky značky Wittchen lodičky, balerínky či sandály na podpatku, které se hodí k sukním, šatům i kalhotám. Oživte svůj šatník trendy i nestárnoucími kousky.

Každá žena by měla mít alespoň jedny společenské lodičky. Tento typ obuvi se hodí pro nejrůznější příležitosti. A pokud vám formálnější boty sedí, vyberte si jejich barevnou variantu, která rozzáří jakýkoliv outfit. Kdo se rád drží ve výšinách, může sáhnout po sandálech na širokém podpatku v hnědé nebo krémové barvě, které skvěle ladí s trendem návratu do 70. let. Něžné puntíky na průsvitné látce nižších sandálů dotvářejí elegantní vzhled. V podobném stylu se nesou balerínky s širokou mašlí. Pro milovnice nestárnoucího designu jsou v nabídce také klasické černé balerínky se zlatou nebo stříbrnou přezkou.

Užijte si návrat retra v současném designu. Obujte si kousky, které vám vydrží v šatníku dlouhá léta. Najdete je online v e-shopu na www.wittchen.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.