B21 Extraordinaire: Ikonická řada pro restart mládí pokožky

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Vyzkoušejte inovativní složení ikonické řady B21 Extraordinaire, která díky správnému složení pleť posiluje a zabraňuje invazi lipidů a toxinů. Skvělá volba, když chcete zpomalit čas.

Ikonická řada B21 Extraordinaire se skládá z celé řady produktů, které ve výsledku restartují pokožku a její buněčné procesy. S důrazem na tradici a historii francouzské luxusní kosmetiky je právě tato řada tím, co by na vašem toaletním stolku a při vašich kosmetických rituálech chybět nemělo. Celá řada je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech a v každé zemi, aby i klienti se specifickými potřebami pleti našli právě v produktech řady B21 Extraordinaire toho nejlepšího společníka pro péči o pleť. Díky jedinečnému složení všech produktů celé řady dochází k obnovení a optimalizaci veškerého potenciálu pleti, který se oslabuje časem nebo špatným životním stylem. Díky poskytnutí klíčových aktivních látek dochází k opětovnému spuštění vlastního opravného mechanismu pleti. Výsledkem je pleť bez vrásek, omlazená, vyživená a zářivá.

Díky působení všech složek jsou v pokožce aktivovány funkce jako v mládí. Dochází k ochraně telomerů, stimuluje tvorbu sirtuinů a redukuje množství progerinu v pleti. Dochází k navýšení kolagenu a celkovému přepsání struktury epidermis. B21 Extraordinaire je revoluční, univerzální anti-aging péče, která vrací pokožku zpět v čase a obnovuje původní mladistvost buněk. Dochází k převýchově pleti, a tím se obnovuje její mladistvost. Poslední vědecké objevy ukazují, že známky stárnutí pleti jsou spojeny se životním stylem. Rozlišujeme tedy jak genetické, tak environmentální stárnutí. Orlane bere v úvahu důležitost buněčného prostředí pro optimalizaci aminokyselinové aktivity.

Vyzkoušejte kombinaci produktů, díky kterým se budete cítit skvěle:

B21 Extraordinaire sérum 

Jeho hlavní účinné látky stimulují proteiny dlouhověkosti buněk, chrání telomery a snižují hladinu progerinu. Sérum obsahuje 21 aminokyselin kosatce bledého. Ty jsou základním stavebním kamenem každého proteinu a pomáhají s výstavbou mladší a plnější pleti. Výsledek: Pleť je dokonale regenerována a vrací se jí mladistvý jas. Dochází ke zvýšení hydratace, mizí vrásky i ochablost v obličeji, stejně jako pigmentové skvrny. Pleť je jemnější, struktura hustší. Vrásky jsou redukovány až o 90 %.

B21 Extraordinaire lotion

Právě tento přípravek je výkonným buněčným posilovačem. Je prvním krokem k transformaci pro dosažení dokonalé pleti. Je obohacen o rostlinný zvlhčující komplex. Díky své struktuře absorbuje, zadržuje a rozptyluje molekuly vody pro okamžitou a dlouhodobou hydrataci. Přináší pohodlí a zjemňuje pleť. Podporuje pronikání a samovolné rozptylování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky.

B21 Extraordinaire sérum na krk a dekolt

Pokožka krku a dekoltu je velmi křehká, ochabuje rychleji než pokožka obličeje. Časem i vlivem prostředí (slunce, výživa, poloha při spánku atd.) se objevují vodorovné i svislé vrásky. Pleť ztrácí svoji pevnost a rysy kolem brady jsou méně výrazné. Precizně definované složení zabraňuje vzniku vrásek, stimuluje proteiny dlouhověkosti a společně s aminokyselinami z kosatce bledého pomáhají všechny látky v přípravku obsažené budovat mladší a plnější pleť.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.