Babyliss Paris fén HYDRO-FUSION pro nový pocit z krásných vlasů

Častá a nešetrná úprava vlasů pomocí horkého vzduchu se může negativně odrazit na jejich stavu – vlasy jsou na pohled i dotyk mdlé, krepaté a bez lesku. Na druhé straně, proč se vzdávat upraveného účesu, pokud si můžete vybrat pomocníky, kteří to zvládnou profesionálně a jemně zároveň? Představujeme novou řadu Hydro-Fusion od BaByliss Paris s pokročilou plazmovou technologií a duální ionizací pro zachovaní zdravého vzhledu vlasů, který péči o vaši korunu krásy posune na úroveň profesionálních salónů. Ať už jsou vaše vlasy jemné nebo nepoddajné, přirozeně vlnité nebo úplně rovné, s jejich úpravou a stylingem už nemusíte svádět vyčerpávající zápas s nejistým výsledkem. Naopak, vždy se můžete radovat ze zdravých, lesklých a dokonale hydratovaných vlasů plných objemu. 

Suché, a přece hydratované 

Sušení umytých vlasů patří k základní rutině, která především dámy provází několikrát do týdne. Rychle a jemně – to jsou výzvy, které zvládá nový fén na vlasy Hydro Fusion od BaByliss Paris na jedničku. Silnému motoru s výkonem 2100 W asistuje pokročilá plazmová technologie využívající duální systém ionizace. Proudění kladných a záporných iontů udržuje ve vlasech potřebnou vlhkost a eliminuje jejich krepatění. Díky tomu jsou vlasy i po vysušení hydratované, lesklé a hebké na dotyk. Potvrzují to i reference spokojených uživatelek* – až 86 % z nich uvedlo, že jejich vlasy byly po použití fénu BaByliss Paris Hydro Fusion hebké na dotyk a méně krepaté,  83 % shledalo své vlasy v lepším stavu.

Styling vlasů a jejich dokonalé vyhlazení během sušení umožňuje úzký tvarovací nástavec, přes který proudí koncentrovaný proud vzduchu. Majitelky přirozeně vlnitých vlasů ocení velký plazmový difuzér, který jejich kadeře vytvaruje do zářivých a nadýchaných vln. Fén umožňuje nastavení na dva rychlostní a tři teplotní stupně. O finální fixaci účesu se postará funkce studeného vzduchu. Navzdory profesionálním parametrům má fén lehkou a kompaktní konstrukci, která zpříjemňuje jeho používání. Filtr na zadní straně přístroje je odnímatelný a snadno čistitelný, manipulaci také ulehčuje 2,5 m dlouhý napájecí kabel. 

Doporučená cena BaByliss Paris Hydro Fusion Air Dryer D7773DE je 1990,- Kč. Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky.

 * testované 59 ženami po dobu 2 týdnů 

Pečující styling 

Nemusíte mít zručnost profesionálního kadeřníka, abyste styling v domácích podmínkách zvládli stejně dobře. Na pomoc ženám toužícím po dokonale upravených vlasech s puncem luxusního lesku přichází horkovzdušný rotační kartáč Hydro-Fusion od značky BaByliss Paris.  Velký 50 mm široký oboustranně rotující kartáč má keramický povrch s vybranou směsí měkkých přírodních kančích a umělých nylonových štětin. Ty pomáhají upravit vlasy do požadovaného tvaru a dodávají jim luxusní lesklý finiš. O zachovaní zdravých hydratačních poměrů ve vlasových vláknech se stará pokročilá plazmová technologie se systémem ionizace pomocí kladných a záporných iontů. Výsledkem jsou tak dokonale vyhlazené vlasy zářící zdravím. Stejný dojem z použití horkovzdušného rotačního kartáče BaByliss Paris Hydro-Fusion měly i uživatelky, které jej testovaly. Až 78 % z nich uvedlo, že jejich vlasy vypadaly méně krepaté, 72 % souhlasilo s tím, že jsou v lepší kondici, a 70 % vnímalo své vlasy jako hladší.* Kartáč disponuje výkonem 700 W, přičemž teplotu i rychlost otáčení je možné uzpůsobit ve dvou stupních. 

Doporučená cena BaByliss Paris Hydro Fusion Air Styler AS773E je 1990,- Kč. Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky. 

* testované 59 ženami po dobu 2 týdnů

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.