Již brzy zahájí vysílání nová celoplošná zábavně-lifestylová a hudební televize OK TV

Na český mediální trh vstupuje nová celoplošná zábavně-lifestylová a hudební televizní stanice OK TV. Stanice sídlící na pražském Žižkově a čítající čtyři moderní multifunkční studia včetně největšího s obří LED obrazovkou, začne vysílat 16. května 2024 odpoledne. Divákům nabídne zpočátku téměř dvacítku pořadů vlastní tvorby. 

OK TV – Televize, která vás ocení! Tak zní stěžejní heslo nové stanice, která své diváky bude pravidelně oceňovat. Kromě celé škály zábavných, lifestylových a hudebních pořadů, včetně těch vysílaných live, budou moci diváci OK TV vyhrávat denně menší, ale i velmi hodnotné ceny.

Nová zábavně-lifestylová a hudební OK TV je ryze česká soukromá televize bez dotací a zahraničního kapitálu. Lidé v ní sice nenajdou klasické zprávy, politiku ani krimi, avšak rozhodně nebudou chybět talk show, soutěže, zábavné a lifestylové pořady a do budoucna také publicistika. OK TV cílí na diváky primárně ve věku 35+, kteří vyhledávají humor, pohodu a laskavost.

Vaše laskavá televize, která Vás ocení 

„Nechceme lidem přinášet negativní zprávy, kterých je všude dost. Našim divákům chceme dát možnost se pobavit a zasoutěžit si. A to přímo ve studiu v některém z našich pořadů, stejně jako doma u obrazovek. Podařilo se nám totiž vybudovat unikátní model odměňování věrného diváka a v podstatě jej přilákat k tomu, aby se na naši stanici díval, protože se mu to zkrátka vyplatí,“ říká generální ředitel OK TV Jan Hloch, který má za sebou poměrně bohatou kariéru v celé řadě českých rozhlasových i televizních médií, především jako zpravodaj a sportovní komentátor, včetně prestižních podniků, jako např. Davis Cupu, Tour de France i několika světových či evropských šampionátů.

Moderátoři televize

„Televize, která vás ocení,“ je naše motto nejen proto, že si vážíme svého diváka a vztahu s ním, ale také z toho důvodu, že jsme se rozhodli vytvořit nová partnerství, díky kterým můžeme všechny své diváky pravidelně odměňovat. OK televize přinese zcela nový divácký zážitek – v pořadu uváděném našimi maskoty, rodinou Rybičkových, rozdáváme všem našim divákům hodnotné dary – od slev na produkty a služby po celé republice, přes volné vstupenky na kulturní akce, až po věcné ceny jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, zájezdy a podobně. A to vše bezplatně, bez otázek, bez aplikace, bez registrace, zkrátka bez překážek. OK TV oceňuje všechny své diváky při každé příležitosti,“ prozrazuje marketingový a kreativní ředitel OK TV Daniel Severa.

Úplně původní záměr vytvořit hudební stanici se poměrně rychle proměnil ve vybudování plnohodnotné televize, která českému divákovi vrátí to, co mu jinde chybí – zábava a pohoda.

„Myslíme si, že jsme zcela unikátní jednak v tom, že tvoříme vlastní obsah, a také proto, že jsme dokázali vybudovat studia za necelý půlrok. Zároveň i z toho důvodu, že jsme dokázali díky ‚televiznímu developmentu‘ rozjet plnohodnotnou stanici. Náš model byl podobný tomu, jako u klasických developerů, kteří nejprve prodají byty či domy, a až pak začnou stavět. Našemu velmi zkušenému týmu se podařilo prodat podstatnou část reklamního času ještě před zahájením vysílání,“ podotýká obchodní a programový ředitel televize Artur Kaiser.

„Stejně tak uvádíme na trh již zmíněný zajímavý model obchodní formy nabízení reklamního času našim partnerům propojený se soutěžením pro diváky. Formou speciálních QR kódů, které si lidé naskenují, si mohou přijít na zajímavé odměny, tedy ceny. A co je důležité: každý člověk, který naskenuje QR kód, jenž se objeví v rámci „Rybičkových“, vyhrává. Bez jakékoli registrace nebo nutného instalování aplikace,“ zmiňuje Kaiser.

Holky na tahu

Cílem nové OK TV není primárně soupeřit s velkými a desítky let zavedenými televizními hráči, ale naopak dát možnost divákům, aby si sami vybrali, co chtějí sledovat a co je baví. „Chceme oslovovat širokou škálu publika, nicméně naším typickým divákem, především v dopoledním čase, jsou primárně ženy. S posunem vysílacího času se pak publikum promění a televize se stává zajímavou pro celou rodinu, a to včetně dětí. Především o víkendech, kdy přináší vlastní tvorbu pro nejmenší,“ doplňuje generální ředitel Jan Hloch.

Moderní a multifunkční studia 

Autorem moderních, nadčasových a multifunkčních studií je Martin Hruška, stage designér světového formátu, který má za sebou bezpočet prestižních televizních, kulturních i sportovních projektů u nás      i v zahraničí, včetně spolupráce s největšími hvězdami showbyznysu. Při realizaci ateliérů OK TV se inspiroval těmi, které fungují ve světě.

„Jestli jsem na něco opravdu hrdý, pak na to, že reálná podoba studií se přesně shoduje s mými původními návrhy a vizualizacemi. Zvláště pak proto, že stavba čtyř studií A, B, C, D se podařila zrealizovat za necelých šest měsíců,“ zmiňuje Martin Hruška. 

Pestrá programová nabídka:

Každý všední den od 8:30 do 12:00 diváky OK TV nastartuje živě vysílaný moderovaný komponovaný lifestylový blok OK START. V něm se mohou těšit na tři dvojice: Radku Pavlovčinovou a Dominika Porta, Báru Mottlovou a Vojtu Sklenáře a Veroniku Lálovou s Tomášem Löblem. V pořadu se objeví celá řada známých osobností z řad zpěváků, muzikantů, herců, sportovců, ale i odborníků vždy na dané téma dne. Chybět nebude ani ‚rychlé vaření’ CHUTNĚ S BETTY A VOJTOU s partnerskou dvojicí Betty a Vojtou Urbanovými, kteří vždy připraví rychlé a chutné svačinky či obědy.

Jeden na jednoho

Diváci OK TV se kromě jiného mohou těšit i na soutěžní pořady JEDEN NA JEDNOHO s moderátorem Petrem Šiškou, kde mohou získat až 100 000 Kč, stejně jako CO ČECH, TO PROFESOR, kde průvodce René Kekely zastavuje na ulici kolemjdoucí a pokládá jim záludné otázky. Za každou správnou odpověď vyhrávají 100 Kč, celkově mohou získat až 1 000 Kč. Stejný moderátor převede nově do televizního éteru i svou veleúspěšnou talk show FACE TO FACE, kdy si tváří v tvář povídá se zajímavými lidmi a odhaluje divákům jejich osudy i profesní zajímavosti.

Z hudebního světa bude v programové nabídce KARTOTÉKA Martina Hrdinky, FESŤÁK s Genny Ciatti, HITPARÁDA s Radkou Pavlovčinovou a do televizního éteru se po mnoha letech vrací i legendární Pavel Anděl. Každou středu bude živě vysílaná jeho ANDĚLSKÁ NOC.

Fascinující svět cirkusů, manéží a varieté poodhalí ve speciálním pořadu HVĚZDY MANÉŽE moderátorka a zpěvačka Šárka Vaňková.

Šárka Vaňková

Zprávy ze světa showbyznysu přinese každý den večer divákům OK TV pořad VIP KOKTEJL, kterým budou střídavě provázet Klára Šedová, Šárka Vaňková a Dominik Port.

S herečkou a moderátorkou Alicí Bendovou, její sestrou Andreou a jejich hvězdnými hosty mohou diváci OK TV několikrát do týdne vařit i péct v podvečerním projektu S ALICÍ V KUCHYNI.

O tématech, která zajímají (nejen) ženy, si se svými hosty z různých profesí, včetně uměleckých, budou pravidelně povídat Eva Decastelo a Bára Mottlová v pořadu HOLKY NA TAHU.

U Aleše Cibulky se v jeho talk show SEJDEME SE U CIBULKY budou scházet různé známé osobnosti z prostředí filmu, divadla a televize.

O lehce nekorektní a sarkastický humor a někdy i smrtelně (ne)vážná témata se postará TALK SHOW MILOŠE KNORA.

Chybět nebude ani sport! Pořad NAPLNO s Veronikou Lálovou představí sportovní osobnosti tak, jak je mnozí neznají a proberou společně své úspěchy a někdy i neúspěchy.

Moderátor a zpěvák Tomáš Löbl si v pořadu KÁRAOKE bude zvát do auta kolegy z branže, kteří po cestě prozradí, co chystají a také si společně zazpívají.

OK TV myslí i na děti – Valentýna Bečková a Jakub Jenčík budou uvádět velký soutěžní pořad ŠKOLA HROU, kde se proti sobě postaví děti ze základních škol versus dospělí z řad známých osobností.

Lešek Wronka s dcerou Magdalénou představí příběhy TETY KVĚTY pro ty nejmenší, a břichomluvec Zdeněk Polach a jeho někdy až prostořeká loutka Matýsek pobaví malé i velké v dětské show ZDENĚK A MATÝSEK.

Šance pro umělce i diváky 

„Na dalších zajímavých projektech, včetně těch publicistických, s naším skvělým a nesmírně pracovitým týmem, jenž se stal i takovou novou rodinou, dále pracujeme. Kromě toho, že dáváme prostor i mladým začínajícím umělcům z řad bavičů, herců, zpěváků i moderátorů, nabízíme divákům z řad široké veřejnosti, aby se na tvorbě obsahu OK TV podíleli. Už jenom tím, že přijdou do publika některého z našich pořadů, nebo se jej přímo zúčastní jako soutěžící či hosté. Televize OK je tu pro každého,“ dodává producentka Jana Kaiserová.

www.oktv.cz
www.instagram.com/oktelevize
www.facebook.com/oktelevize

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.