Krabičková dieta – bič na povánoční kila

Vánoční svátky představují tradiční nebezpečí pro štíhlou linii. Do plavkové sezóny je ještě daleko, není divu, že tak spousta lidí s počátkem nového roku uvažuje o tom, jak změnit svoje stravovací návyky a úspěšně zhubnout. O čem je krabičková dieta?

Co je krabičková dieta

Krabičková dieta dietou je i není. Kdo někdy zkoušel zhubnout, ví, na čem jsou ostatní redukční diety založeny. Obvykle vyžadují omezení nebo striktní vynechání některých typů potravin, například sacharidů. Deficit některé složky ve stravě se ovšem obvykle dříve či později projeví. Ne výjimečně tak pokusy o zhubnutí tímto způsobem končí jojo efektem a daleko horšími důsledky oproti původnímu stavu. Do budoucna si navíc podobně drastickými metodami zakládáte na zpomalený metabolismus. Krabičková dieta je jiná v tom, že je vyvážená.

V krabičkové dietě tak jde v podstatě o na míru připravený jídelníček na základě vašich stravovacích návyků a životního stylu. S přihlédnutím k tomu, že s ním hodláte zhubnout samozřejmě. Krabičky jsou tak zdravou dietou, ve které zaručeně nic důležitého pro fungování vašeho organismu nechybí.

Výhody krabičkové diety

V principu jde o to, že krabičkovou dietu máte na míru připravenou. Suroviny za vás někdo nakoupí, vymyslí vhodný pokrm, spočítá nutriční hodnoty, uvaří a naservíruje. Vy tak obdržíte připravenou krabičku, jejíž obsah pouze sníte. Odtud právě název krabičková dieta. Krabičky je možné si objednat domů, ale také do práce. Kvalita jídel a podmínky skladování a přepravy jsou celou dobu bedlivě kontrolovány.

Krabičková dieta je tak vhodná primárně pro ty, kteří potřebují zhubnout a nemají potřebné znalosti a čas k tomu, aby nakupovali, vařili nebo počítali kalorie. Krabičky je možné naplánovat pro přímo hubnoucí fázi, případně pokračovat s jídelníčkem dlouhodobě a nechat si pokrmy nadimenzovat na vyšší příjem energie ve fázi udržovací.

Krabičková dieta je zdravá a chutná

Krabičkovou dietu navrhuje nutriční terapeut individuálně dle potřeb každého klienta, vhodná je pro muže i pro ženy. Dieta je tak nejen spolehlivá, ale hlavně zdravá. Důležité je nejen shodit přebytečný tuk, ale hlavně nepřijít o svalovou hmotu, což se může stát při extrémním omezování kalorického příjmu. I když toužíte po co nejvýraznějším efektu, pamatujte si, že je nevhodné hubnout drasticky a příliš rychle.

V krabičkové dietě vás navíc nebude nutriční specialista jíst to, co nechcete. Nechcete jíst brokolici, nesnášíte ryby? Ničemu podobnému se nemusíte podrobovat. Cílem krabička je strava zdravá, přiměřeně kalorická i chutná. Hubnutí tak už rozhodně nemusí být synonymem utrpení, kdy jsou vám zapovězeny všechny potraviny, které máte rádi.

Využijte možnost hubnutí s krabičkovou dietou v Brně. Hotová jídla si můžete objednat nebo osobně vyzvednout na recepci hotelu Gregor. Šetříte tak čas i svoje peníze.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.