Přes milion diváků: To je návštěvnost komedie Ženy v běhu

Filmovou komedii Ženy v běhu režiséra Martina Horského v kinech vidělo již více než milión diváků. Podle údajů distribuční společnosti Cinemarttato komedie k dnešnímu dni do kin přilákala 1 015 820 návštěvníků českých kin. Nejen to, Ženy v běhujsou také českým filmem, který viděl milióntý divák v nejkratší době od jeho premiéry a to již za 42 dnů! Aby těch „nej“ nebylo málo, je i divácky nejúspěšnějším filmovým debutem, který překonal v této disciplíně dosud vedoucí Účastníky zájezdu Jiřího Vejdělka.

Komedie Ženy v běhu

O tom, že z kin odcházejí diváci filmem Ženy v běhu nadšení, svědčí i hodnocení na filmové databázi CSFD.cz, která vykazuje vynikající 80 % celkovou míru spokojenosti. A nadšená je také naprostá většina spontánních komentářů uživatelů v diskusi na tomto webu: „Tohle je příjemňák jak poleno! Není to vtip sem, vtip tam, ale z filmu jde neskutečně pozitivní energie.“ (Enšpígl), „Co k tomu asi jiného říct než to, že tekly slzy proudem. Skvělé hlášky v průběhu celého filmu. Děti perlily, ženský perlily a Vetchý je prostě talent.“ (gegina31) či „Naprosto luxusní záležitost! Horský zamakal a vše natočil do jediného detailu a je z toho adept na českou komedii roku!“ (Phietros) případně „Buď jsem „poloviční žena“ nebo ten film je tak pěkně natočen, že si ho může suprově užít i chlap.“ (HonzaBez).

Režisér a scenárista filmu Martin Horský k tomu dodává „Diváci nám dokázali, že je to komedie pro všechny, kdo mají rádi dobrou náladu a chtějí se v kině nabít pořádnou dávkou pozitivní energie a silných emocí. A také, že se ženy nemusí bát vzít své partnery do kina!“

Komedie Ženy v běhu vzniká v produkci společnosti INFINITY PRAGUE a do kin ji uvedla distribuční společnost CinemArt.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.