PUROPHI – inovativní bio kosmetika spojuje to nejlepší z přírody a vědy

Po mnoha letech strávených v nadnárodní kosmetické společnosti se Daniela Roppolo rozhodla založit kosmetickou firmu, která vzejde ze samotné přírody a navíc bude maximálně účinná. PUROPHI, jedna z prvních italských značek, jež ve své filozofii skloňovala slova jako „zelená chemie“ či „udržitelnost“, je založena na synergii mezi organickým a anorganickým světem přírody. Kombinuje tak to nejlepší z přírody a vědy za přítomnosti nejmodernějších technologií.

PUROPHI představuje zcela nový přístup k tradiční bio kosmetice, jelikož nabízí vysoce účinné produkty obsahující enzymatické bio-zkapalněné výtažky z organických rostlinných slupek. Tyto extrakty a další inovativní účinné látky na vodní bázi byly vyvinuty bez použití agresivních chemických rozpouštědel či olejů. Ona jedinečnost tkví v získávání enzymů za pomoci nejnovějšího výzkumu v oblasti biotechnologií a extraktech, které mají nižší molekulovou hmotnost. Díky tomu má kosmetika PUROPHI výrazně rychlejší účinky. Při výrobě se používají pouze rostlinné a biotechnologické složky. Kosmetika tudíž neobsahuje žádné živočišné komponenty a je plně veganská. Zcela nový přístup k tradiční bio kosmetice zajišťuje nejen vysoce účinné produkty, ale celý proces zatěžuje naši planetu naprosto minimálně.

Pro mnohé může být překvapivé, že produkty velice příjemně voní. Nejde přitom o uměle přidanou parfemaci, nýbrž o speciálně vybrané přírodní složky, které zaujmou nejen smyslové vjemy, ale plní také důležitou funkci. Například organická zázvorová buničina krém krásně provoní a navíc má silné antioxidační a detoxikační vlastnosti.

Fragile  24-hour triple action cream

Tento 24hodinový krém na velmi křehkou pokožku má rovnou 3 funkce – proti stárnutí, znečištění pleti a kuperóze. Vysoká koncentrace aktivních látek tak eliminuje podráždění kůže, ulevuje citlivé pokožce a chrání před všudypřítomným městským smogem a prachem, který zvyšuje dráždivost pokožky. V základu obsahuje jojobový a kokosový olej, bambucké máslo a extrakt z rokety seté, opuncie a šafránu.

Cena 2 199 Kč

Cleansing 4

Jemný krém se 4 účinky – čisticí, odličovací, hydratační maska a antioxidant zároveň. Obsahuje bio certifikované složky, díky kterým jednoduše odlíčí make-up, vyčistí obličej, krk i dekolt a poté dokáže zastoupit masku nanesením silnější vrstvy krému. Během dvou minut zajistí pleti potřebnou antioxidaci a regeneraci. Obsahuje extrakt z hroznových slupek, bobulí goji, heřmánku a zklidňující panthenol.

Cena 999 Kč

Inhibition Mask

V jednom balení najdete pětidenní kůru, která velice účinně působí na mechanické i biologické stárnutí pokožky. Maska obsahuje ibišek, extrakt z bílých lanýžů a vitamín C. Díky tomuto elixíru dokáže simulovat účinky botulotoxinu až na 24 hodin. Dopřejte své pleti tuto masku 5 po sobě jdoucích dní a dosáhnete nejlepších výsledků.

Cena 1 229 Kč

EXKLUZIVNĚ NA WWW.DAMIBIO.CZ

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.