YA.BE 28 Days Beauty – sofistikovaný měsíční rituál pro očistu těla i duše

YA.BE 28 Days Beauty je jedinečný měsíční rituál precizně pracující nejen na očistě těla, ale i duše – první produkt svého druhu! Zkušení profesionálové jej vyvinuli s cílem dopřát ženám více než jen běžnou péči o pleť. YA.BE 28 Days Beauty je unikátní program skládající se ze čtyř krémů, které se aplikují jako denní i noční péče, a dvou pleťových masek – počáteční a finální. Každý týden programu doplňuje podcast, kde si klientky mohou poslechnout doporučení na meditace, techniky stimulující k načerpání a udržení energie či rady, jak posílit ženskost v sobě samé. Dopřejte si speciální očistu těla i nitra a napojte se na svou vnitřní krásu!

S 28 denním rituálem můžete začít kdykoliv budete cítit, že je ho zapotřebí, záleží jen na vás. „YA.BE měsíční očistu je dobré absolvovat alespoň dvakrát ročně. Právě v tomto režimu totiž fungují regenerační momenty v našem těle i pokožce. Kdo se rád hýčká, může si YA.BE dopřát i třikrát za rok. Každá zkušenost však bude jiná, neboť se neustále vyvíjí nejen naše pleť, ale i duše,“ doporučuje Valeria Scargetta, zakladatelka a vizionářka projektu.

YA.BE 28 Day Beauty je tak účinný právě díky 28 dennímu programu. Naše buňky mají 28 denní cyklus a jedním z hlavních aktérů v tomto cyklu je melatonin, který reguluje náš spánek. Cíleně se používá po dobu sedmi dnů stejný krém ve dne i v noci, právě pro aktivní působení melatoninu. Díky tomu zaznamenáte viditelné výsledky již po týdnu.

V každém dárkovém balení naleznete šest přírodních beauty produktů a osobního průvodce jedinečným rituálem. Na jeho přípravě se kromě zakladatelky Valerie Scargetty podílely také další odbornice, jako psychoterapeutka Consuelo, dermatoložka Gloriana či obchodní partnerka Margherita. Tyto úžasné dámy vytvořily neobyčejný produkt, jehož blahodárné účinky můžete poprvé vyzkoušet i v České republice.

Cena 4.999,-

Exklizivně na WWW.DAMIBIO.CZ

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.