Regenerační olej B21 Extraordinaire jehož sílu pokožka potřebuje

Vyzkoušejte inovativní složení ikonické řady B21 Extraordinaire, která díky správnému složení pleť posiluje a zabraňuje invazi lipidů a toxinů. Zamilujte si regenerační olej, díky kterému bude vaše pokožka vyživená, zářivě zdravá a chráněná. Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Podlehněte účinkům do detailu vyladěné dermo kosmetiky.

Dejte pleťovým olejům šanci. Trvá jim poněkud déle, než uvidíte jejich účinek, pak to ale bude stát za to. Jsou kosmetickým přípravkem využívaným odjakživa, mají přírodní složení, takže na pokožku působí postupně. Pleť je díky nim a nezatěžujícím chemickým přísadám zdravá, skvěle vypadající a svěží. Pokud jde o olejíčky s vonnou esencí, mohou působit také terapeuticky.

V případě, že nevíte, po kterém přípravku sáhnout, zvolte B21 Renaissance Huile. Stejně jako jiné produkty značky je i tento bohatý na mastné kyseliny omega 6 a 9, které se podílí na regeneraci a obnově pokožky. Antioxidační, protizánětlivé a hojivé účinky těchto olejů pomáhají pokožku hydratovat, vyživovat a chránit. Podporuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Dodané esenciální aminokyseliny podporují tvorbu kolagenu a elastinu a obnovují hustotu pleti ve všech vrstvách. Pleť je vyhlazená a vypnutá. Olejíček B21 je perfektním doplňkem pravidelné péče o tělo i tvář.

Vyzkoušejte tip pro krásnou a zdravou pleť:

B21 EXTRAORDINAIRE REGENERAČNÍ OLEJ

Mimořádně výživné a regenerační ošetření pro suchou a poškozenou pleť. Tento 92% přírodní extra jemný olej působí na pokožku svým neopakovatelným kouzlem, aby jí zajistil co největší pohodlí. Jde o extra jemný olej s lehkou vůní, který pleť nevysuší.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY: 21 AMINOKYSELIN IRISU BLEDÉHO – jsou stavebními kameny každého proteinu a pomáhají budovat mladší a plnější pleť.

OLEJ Z ARÁLIE: Arálie je známá svými detoxikačními a antioxidačními účinky. Díky obsahu aminokyselin stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu o 80 %. Jedinečná kombinace čtyř jemných, rafinovaných rostlinných olejů působících ve vzájemné synergii. Výtažek z koriandru, světlice barvířské, avokáda a jojoby jsou tím, co vaše pokožka potřebuje.

POUŽITÍ: Je ideálním řešením do drsného podnebí nebo do nepříznivých vnějších podmínek. Mimořádných výsledků dosahuje ve spojení s vaším nočním krémem nebo sérem. Několik kapek naneste přímo na pokožku zvlhčenou Extraordinaire Lotion nebo smíchejte se svým obvyklým krémem či sérem. Ideální také pro výživu a regeneraci rukou, nehtů, rtů a jejich kontur.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.