Tip Studia Danah: Přivítejte jaro s krásnou pletí

S příchodem jara se začíná příroda probouzet, nabírat sílu ke květu a ukazuje svou neuvěřitelnou energii a krásu. I my jsme součástí přírody, a proto bychom měli myslet na to, že i naše pleť je po zimě unavená a vyčerpaná a je potřeba ji dopřát pořádnou vzpruhu. Vždyť nás čekají tak krásné svátky, jako je Sv. Valentýn a Den žen a to je ten správný čas, abychom i my „rozkvetli“. S našimi pleťovými tipy pro ženy i muže dodáte pokožce potřebnou ochranu, hydrataci a luxusní péči bez invazivních zákroků. Využijte sílu přírody na maximum – svěřte se do rukou Forever Living!

Již dávno neplatí, že pánové se o svou pokožku nestarají a je to dobře. Mužská tvář sice na první pohled vypadá odolně a známky stárnutí nejsou kolikrát ani vidět, ale opak je pravdou. Pravidelné holení vousů pleť vysušuje a někdy i sebeostrá žiletka ji může poranit a zůstanou tak nepěkné jizvy a škrábance. Klasické vody po holení obsahují alkohol, který pokožku vysuší a při malém poranění pekelně pálí. Forever Living předtavuje Gentleman´s Pride, hedvábně hladký balzám s aloe vera, heřmánem a rozmarýnem. „Mužská tvář je namáhaná nejen holením, ale samozřejmě i vystavením slunečnímu záření nebo větru. Aloe vera má přírodní antiseptické účinky a má až zázračné účinky při hojení různých ranek, doporučuje se i při problematické pleti.“ upřesňuje Dana Hodanová, terapeutka Studia Danah. Tento balzám je obohacen o mix zvláčňujících a zvlhčujících složek, které jako kondicionér uklidňují a oživují strukturu pokožky a zanechávají ji dokonale čistou, zvláčněnou a chráněnou.

Pleťové masky jsou oblíbené a snad každá žena jich má v koupelně několik – hydratační, vypínací, zklidňující, vyživující.. Co kdyby ale existovala jedna maska, která zvládne vše?

Právě taková je Aloe bio-cellulose mask od Forever Living. Maska nové generace pleť hloubkově hydratuje, oživuje a je vhodná i pro zarudlou a problematickou pleť. Její síla tkví v unikátní trojkombinaci biocelulózy, aloe vera a mořské trávy. „Biocelulóza má tu výhodu, že její vlákna jsou 1000x jemnější než lidský vlas a tím se dokonale přizpůsobí tvaru každého obličeje. Maska těsně přilne k pokožce a tak se účinné látky dostanou hluboko do jemných linií vrásek.“ vysvětluje Dana Hodanová ze studia Danah a pokračuje: „Některé pleťové masky mohou udělat více škody než užitku. Pleť po nich může být zarudlá a citlivá. Vybírejte je proto pečlivě, vyhýbejte se chemickému složení a zaměřte se na výtažky z přírodních surovin. Naše pleť je denně namáhána a vystavována nepříznivým vlivům. Je však naším „ochranným štítem“ a proto bychom ji měli dopřát to nejlepší – a tím přírodní síla jistě je!

A jaký mix přírodních elixírů vás bude hýčkat, zatímco vy budete relaxovat? Maska je napuštěna dynamickým hydratačním sérem, dále například výtažkem z plodů jírovce maďalu, zeleným čajem a glycerynem –  to vše pro pružnou, zářivou a hydratovanou pleť.

  • Potěšte svou drahou polovičku a zakupte Aloe bio-cellulose mask ve speciálním Valentýnském balení. Akce platí od 25.ledna do 11.února 2022

Osobní terapeutka a majitelka Studio Danah, která má více jak 25leté zkušenosti v nápravném cvičení a návratu funkcí pohybového aparátu a bohaté zkušenosti s regenerací pohybového aparátu. Aktivně spolupracuje s klienty formou cvičení a SM systému, odborného výživové poradenství včetně detoxikace organismu. Při práci s klienty využívá své zkušenosti lektorky grafoterapie (metoda, při které cílená a odborně vedená a trénovaná změna osobního rukopisu vede k žádoucím změnám v prožívání i chování, psychiky a osobnosti). Patří do týmu zkušených BEMER specialistů a jako osobní terapeut a BEMER partner rozšiřuje rozsah poskytované péče klientům i do jejich domácností formou online poraden.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.