Květinová novinka Floro od Jeroboam

FLORO vzdává hold květinám, které mimo svou diskrétní nebo příliš často pomíjivou krásu vyzařují neodolatelnou vůni. Tento nový parfémový extrakt od Jeroboam je vyjádřením štědrosti matky přírody, závanu květin společně s překvapivými, zářivými a vážně svůdnými ovocnými tóny.

Na začátku ucítíte příval okvětních lístků překypujících pikantními a svůdnými tóny zralého ovoce. Kolísání ostrých a šťavnatých fazet, které kromě toho maskují velkorysé, smyslné a krémové tóny santalového dřeva posíleného suchým dřevem a bílým pižmem s působivou trvalou silou.

Pro něj, pro ni – všechno jde! FLORO je vůně, která si podmaní srdce žen stejně jako mužů.

Perfumer’s Word, Vanina Muracciole : „Mužnost cedrových a jantarových dřev odhalená silou svěžích, zelených, svěžích tónů. Santalové dřevo a bílé pižmo obklopují tuto energickou, intenzivní a ultrasvůdnou vůni.“

Složení

Hlava: jablko, ananas
Srdce: květinové tóny, jasmín, santalové dřevo
Základ: cedrové dřevo, bílé pižmo

Jeroboam je francouzská značka niche parfémů, která byla založena v roce 2015 Francois Heninem, který je také zakladatelem značky Jovoy. Jeroboam je dynamickým spojením tradice a modernismu. Za složením těchto parfémů stojí věhlasná parfemářka Vanina Murraciole.

Sortiment značky Jeroboam lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.