Společnost C.H. Robinson Polsko získala cenu Nejlepší zaměstnavatel

Společnost v odvětví 3PL byla uznána jako Nejlepší certifikovaný zaměstnavatel roku 2019

Společnost C.H. Robinson dnes hrdě oznámila, že byla oficiálně uznána Institutem nejlepších zaměstnavatelů v Polsku jako Nejlepší zaměstnavatel roku 2019.

Organizace certifikované jako Nejlepší zaměstnavatelé se věnují zajišťování nejlepšího pracovního prostředí pro zaměstnance. Tento globální program již certifikoval a udělil uznání více než 1500 nejlepším zaměstnavatelům ve 118 zemích na pěti kontinentech.

„Pro C.H. Robinson je klíčovou taková společnost, která je výběrovým zaměstnavatelem, která roste a udržuje si talenty tím, že poskytuje výjimečné pracovní prostředí,“ říká Jeroen Eijsink, prezident společnosti C.H. Robinson pro Evropu. „Prostřednictvím různých programů, jako je například náš rozsáhlý nábor, naše různé kurzy pro rozvoj a vzdělávání a naše příležitosti pro rozvoj vůdcovství, usilujeme o dosažení nejvyšší spokojenosti zaměstnanců, a to od prvního dne, kdy u nás nový pracovník zahajuje svou kariéru.“

Nejlepší zaměstnavatelé jsou organizace nejvyšší úrovně, které tvrdě pracují na vytváření, realizaci a rozvoji svých strategií pro lidi. Při udělování cen Nejlepší zaměstnavatel roku 2019 byly společnosti vyhodnoceny pomocí rozsáhlého globálního průzkumu osvědčených postupů, který posuzoval firmy podle 10 kritérií: Strategie talentů, plánování pracovních sil, získávání talentů, nábor, učení a rozvoj, řízení výkonnosti, rozvoj vůdcovství, řízení kariéry a následnictví, kompenzace a výhody a kultura.

Generální ředitel společnosti Top Employer David Plink uvedl: „Věříme, že organizace certifikované v roce 2019 zajišťují výjimečné podmínky pro zaměstnance a povzbudí rozvoj těchto metod postavením svých lidí na první místo. Tyto společnosti pomáhají obohatit svět práce svým mimořádným odhodláním v oblasti kvality lidských zdrojů, a to je důvod, proč jsou uznávány jako výběroví zaměstnavatelé.

V Polsku nabízí společnost C.H. Robinson přístup k mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravě, hromadným a stravovacím službám, a také ke specializované, letecké a námořní nákladní dopravě. Náš kvalifikovaný a oddaný tým se zaměřuje na poskytování služeb svým zákazníkům za účelem získání konzistentních zkušeností v oblasti dopravy a logistiky. V celé Evropě nabízí společnost C.H. Robinson široké portfolio kariérních příležitostí v rámci několika obchodních jednotek, jako jsou například stáže, strategický prodej a správa účtů. Kromě toho nabízí společnost různé příležitosti v odděleních IT a softwarového vývoje.

O společnosti C.H. Robinson

Ve společnosti C.H. Robinson věříme v urychlení globálního obchodu, který podporuje světovou ekonomiku. S využitím silných stránek našich lidí, procesů a technologií pomáháme našim zákazníkům pracovat chytře, ale ne složitě. Jako jeden z největších světových poskytovatelů logistiky třetích stran (3PL) poskytujeme prostřednictvím naší globální sítě široké portfolio logistických služeb, sourcing čerstvých produktů a řízené služby. V Evropě je společnost C.H. Robinson jedním z předních silničních a nákladních dopravců s dynamickou sítí kanceláří v celém regionu. Členové našeho týmu v Evropě ovládají více jazyků, jsou kvalifikovaní pro budování vztahů a zaměřují se na poskytování služeb svým zákazníkům. Společnost, naše nadace a naši zaměstnanci přispívají každý rok různým organizacím po celém světě. Společnost C.H. Robinson (CHRW) má sídlo v Eden Prairie ve státě Minnesota v USA, a je veřejně obchodována na burze NASDAQ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.