Miniškolka Mrňata v Modřicích

Miniškolka Mrňata je soukromé zařízení rodinného typu. Je určeno pro děti od 2 do 5 let. Rodinné zázemí připravuje Vaše ratolesti na změnu prostředí mimo rodinu, je situováno do klidné části Modřice. Výhodou soukromé mateřské školy Mrňata je především všestranný rozvoj osobnosti. Dětem se věnujeme po celý den a máme pro ně připraven bohatý program. Naše školka je ideálním zařízením pro vaše ratolesti. Každé ráno se věnujeme komunikativnímu kroužku.

Miniškolka Mrňata v Modřicích

Miniškolka Modřice nabízí mnoho příležitostí. Samozřejmostí je také individuální přístup ke každému dítěti od profesionálních a vyškolených pedagogických pracovníků. Ve třídě se nachází menší počet dětí. V naší mateřské škole se věnujeme nácviku motoriky a grafomotoriky, dramatické výchově, divadlu, ale také zážitkovým výletům. Samozřejmostí jsou také plínky, dudlíky a stolování. Vašim ratolestem také udělá radost oslava narozenin, kterou v mateřské škole nabízíme. Nástup do mateřské školy v Modřicích je možný kdykoliv během roku. Provozní doba školky je od 7:00 do 17:00.

Podmínky pro přijetí dítěte do mateřské školky v Modřicích

Podmínkou pro přijetí vašich ratolestí do naší školky je dovršení věku 2 let a adekvátní zdravotní stav potvrzený obvodním lékařem. Ceník školkovného zahrnuje především výukový program pod dohledem zkušených pedagogů, zážitkový každodenní program, výlety a návštěvy divadelních představení. Dále cena zahrnuje využití tělocvičny, výtvarné potřeby, pitný režim po celý den (voda a čaj), narozeninové oslavy, dárečky, sportovní aktivity a další. Nezahrnuje však stravování, plenky a vlhčené ubrousky.

Jaký je program mateřské školy Mrňata?

Program je opravdu pestrý po celý rok, a děti se mají na co těšit. Každý rok program obměňujeme. Snažíme se připravovat bohatý a zajímavá program, který uskutečňujeme na základě zážitkové pedagogiky. Díky ní rozvíjíme nejen jejich fantazii, ale také kreativitu. Pestrý program si tak užíváme každý den. Obsah vzdělávacího neboli edukačního programu je uspořádán tak, aby navazoval na jednotlivá roční období.

Mezi další aktivity, kterým věnujeme dostatek času, patří tématické ranní povídánky, zpívání, tvořivá dílnička, sportovní olympiády, péče o zoubky, výlety do blízkého okolí, měsíční návštěvy divadelního představení, návštěva místní knihovny a další. V zimě jsou u dětí velice oblíbené zimní radovánky. Za na příznivého počasí rádi využijeme tělocvičnu či vlastní společenský sál. Věnujeme se také výtvarným a relaxačním aktivitám.

Výhody Miniškolky Mrňata

Mezi výhodu patří především profesionální přístup od zkušených pedagogů, které se o vaše ratolesti starají po celý den. V naší miniškolce nechybí ani pestrý program po celý rok a zajímavé akce. Pro děti také připravujeme pravidelné sportovní aktivity a výlety. Díky zážitkové pedagogice tak rozvíjíme celou osobnost dítěte.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.