Stále se vracející záněty

Trápí vás záněty? Víme, jak se jich zbavit

Každou třetí ženu trápí především v zimě či v létě záněty močových cest, poševní mykóza, nepříjemné pocity svědění, suchosti nebo bolest při pohlavním styku. Všech těchto nepříjemných projevů vás pomůže zbavit intimní probiotický krém ellen.

Ellen probiotický krém má v sobě obsaženu směs zdravých lactobacilů, mléčných bakterií, které potlačí všechny nepříjemné pocity. Narovnává kyselost v pochvě, díky tomu v ní vytváří zdravé prostředí pro přirozenou mikrofloru. Zdravotní komplikace v oblasti genitálií mohou trápit každou ženu či dívku bez ohledu na věk. Záněty močových cest či mykózy jsou pro některé ženy stále se opakující problém, krém jej pomůže vyřešit jednou provždy. První změny poznáte do tří měsíců při pravidelné aplikaci.

Záněty močových cest

Tento jedinečný krém ellen obsahující kmen mléčných bakterií, lze doplnit také o používání probiotických tamponů.  Probiotické tampony ellen obsahují zcela totožnou směs bakterií jako krém ellen a dokážou tedy nejen léčit záněty, ale také jim předcházet, například použitím při koupání v bazénu či řece. Jsou ideální ochranou a zároveň  prevencí pro ženy v každém věku, bez ohledu na to, zda zrovna menstruuje či nikoliv.

Jedinečné tampony  se používají během menstruace, ale i v období mimo ni.  Probiotický krém se z tampónu uvolňuje pouze vlivem tělesného tepla a okamžitě můžete pocítit úlevu od všech nežádoucích projevů jako je svědění či pocit pálení nebo bolest při pohlavním styku. Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání, na schůzkách i při pohlavním styku, používejte pravidelně krém nebo tampony jako prevenci.  Tampony si můžete zakoupit výhradně v lékárnách. Probiotický krém lze zakoupit i přes internet, dovezou vám jej pohodlně až domů.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.