Svatba jak má být

Svatba je jednou z největších a nejkrásnějších událostí v našem životě. Její plánování není jednoduchý úkol a vyžaduje dost času a úsilí. S tímto velkým dnem se pojí také mnoho nečekaného rozhodování a zařizování. Některé úkoly jsou příjemné, některé naopak. Mezi ty příjemnější patří zkouška svatebních šatů, výběr svatebního obleku, výběr místa pro svatební obřad nebo hostinu, apod. Naopak mezi ty méně příjemné může patřit například rozhodování o tom, koho na svatbu pozvat či nikoliv.

Svatba, den jen pro vás

Svatební obřad je nedílnou součástí každého svatebního dne

Nejdůležitější částí svatebního dne je samotný obřad, kde si budoucí novomanželé řeknou své „ANO.“ V Brně si můžete vybrat ze dvou krásných míst. Svatební obřad je možné realizovat v obřadní síni nebo nádvoří Městského úřadu Modřice přímo u Hotelu Gregor. Pro svatebčany se také nabízí možnost svůj obřad uskutečnit v kostele sv. Gotharda. Na přání novomanželů nevynecháme žádnou tradici, která k tomuto dni patří.

Svatební hostina v Hotelu Gregor v Brně

Nedílnou součástí této významné události je svatební hostina. Ta by měla být spojena nejen s krásným prostředím, ale také s originálními dekoracemi, sladěnými barvami a rautovým občerstvením. Při zařizování a plánování svatebního dne nejsou důležité pouze dekorace a jejich sladění do barev, ale také nabídka jídla a pití, zasedací pořádek nebo stolování. Krásně strávený svatební den vám nabízí i svatební hostiny Brno, ve kterých si můžete vybrat velký sál a menší svatební salónek.  

Najít krásné místo konání svatby je základ

Důležitý je také výběr místa konání svatební hostiny, před kterým je dobré ujasnit si několik základních věcí. Mezi nejdůležitější faktory patří počet hostů, podle kterého vybíráte i místo svatebního obřadu a hostiny. Vybrat si můžete z jakékoliv barevné variace od barevného aranžmá až po světlé přírodní odstíny, které vám nabídnou nezapomenutelný zážitek.

Konferenční sál a svatební salónek v Brně

Brněnský hotel Gregor nabízí dva sály. V Brně si můžete vybrat z velkého konferenčního sálu a menšího svatebního salónku. Oba dva salóny nabízejí romantické místo pro strávení vašeho svatebního dne. Větší, konferenční sál je dominantou celého hotelu a má kapacitu 200 hostů. Velký sál disponuje mnohými dispozicemi stolového uspořádání, a tak vytvoříte i dostatek místa k volné zábavě, rautu či tanci. Menší svatební salónek má kapacitu 50 osob a je určen pro menší svatby. Salónky jsou plně klimatizované.

Sháníte-li ideální místo pro vaši svatbu, v Brně si určitě vyberete. Nezapomenutelný zážitek vám zajistí Svatební hostiny Brno. Nabídnout vám nejen samotný obřad, ale také bohatou svatební hostinu. Připraví vám i krásné dekorace v barvách, které si vyberete.  

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.