Dokonalá pleť je vaší vizitkou. Vybírejte si přípravky, díky kterým máte nad krásou kontrolu

Rad a tipů, jak nestárnout, omladit pokožku, vyzmizíkovat vrásky, se na vás valí tisíce. Pravdou je, že vrásky se dříve či později začnou do tváře vepisovat každému. Na vaší volbě ale je, jakým tempem to bude.

Jestliže víte, že přibývající roky nezastavíte, ale chcete mít kontrolu nad tím, jakým tempem budou přibývat, pak si nechte poradit od odbornic značky Orlane. Ty přesně definují požadavky vaší pokožky, diagnostikují stav pleti a to, co potřebuje, aby byla i v dalších letech zářivá a svěží.

Na rovinu je třeba přiznat, že proces stárnutí je zcela přirozený. Jenže lze, právě vhodně zvolenou péčí, zpomalit procesy, které jsou nevratné. Víte, že přibývání vrásek může zrychlit nevhodná poloha při spánku, ale také vystavování pleti slunci bez dostatečného UV faktoru? Nezdravé stravování, stres a nepravidelná péče jsou už nakonec jen třešničkou na dortu. Jestliže tedy chcete, aby vaše pleť nestrádala, dodržujte následující pravidla:

  1. Nikdy nechoďte spát nalíčená, věnujte pozornost výběru nočního séra, očního a nočního krému. Pleť v noci vyživujte.
  2. Snažte se spát v místnosti, která je vytopena na maximálně 18 °C. V teplém a suchém prostoru epidermis rychleji stárne.
  3. Otužujte se. Je to dobré nejen pro imunitu, ale také pro prokrvení pokožky celého těla, tedy i obličeje.
  4. Pleť na obličeji, krku a dekoltu nikdy nevysoušejte hrubým ručníkem. Do zbytků vlhkosti na pleti vmasírujte olejíček, nechte jej vstřebat, a teprve pak začněte se standardním pěsticím rituálem.
  5. Nejezte cukry v nadměrném množství, jejich nadbytek způsobuje zašednutí pokožky.
  6. To samé platí o stresu. Pokud vykonáváte náročné povolání, při kterém se napětí nevyhnete, hledejte takové relaxační techniky, které vám vrátí rovnováhu.
  7. Dopřávejte si zdravé tuky. Omega 3 nenasycené kyseliny jsou přesně tím, po čem vaše pokožka volá. Takže servírujte ryby – uberete si hned několik let.
  8. Sledujte, zda se vám na vyčerpané pleti netvoří pigmentové skvrny. Ty nejen signalizují stárnutí, ale také vyčerpání epidermis.

Vyberte si sama, jak rychle chcete stárnout. Pokud volíte ubírání plynu, propojte zdravý životní styl s přípravky a péčí Orlane. Výsledek bude jedinečný.

Tipy pro vás, které musíte zkusit:

Creme Royal Lotion – 130 ml/3950 Kč

Součástí denního rituálu by měla být aplikace Creme Royal Lotion. Udržuje mladistvý vzhled a aktivuje krásu pokožky. Přípravek podporuje účinnost všech dalších produktů z řady Royal, zpomaluje stárnutí pleti, stimuluje obranné a regenerační mechanismy pleti, hydratuje.

Použití: V tenké vrstvě nanášejte na odlíčenou pleť před použitím séra a krému. Aplikujte jemným vklepáváním konečky prstů nebo pomocí vatového tampónku.

Hydralane Hydratační krém Triple Action – 50 ml/1490 Kč

Řada Hydralane s trojím efektem je skvělou novinkou pro důkladnou hydrataci pokožky. Hydralane Hydratační krém s trojitým efektem od Orlane je vhodný pro všechny typy pleti. Je tvořen sofistikovanou kombinací tří druhů kyseliny hyaluronové, které mají různou molekulární velikost, a zajišťují tak hydrataci na povrchu i hluboko v pleti. Zanechává pleť sametově hladkou a svěží. Stimuluje regeneraci buněk a pečuje o mladistvý vzhled pleti. Posláním kosmetické řady Hydralane je naučit pleť udržet si hydrataci. S přibývajícím věkem totiž ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost udržet hydrataci v rovnováze. Na základě dlouholetých výzkumů kyseliny hyaluronové a pochopení způsobu hydratace pleti vyvinuly laboratoře Orlane speciální program, schopný zajistit optimální regulaci vody v epidermis. Díky němu se pleť den ode dne znovu učí, jak načerpat a uchovat vláhu, a efektivněji tak odolávat plynoucímu času.

Použití: Nanášejte jemnými krouživými pohyby ráno a večer na důkladně odlíčenou a tonizovanou pleť.

Anagenese Oční krém – 15 ml/1070 Kč

Dostupná péče pro boj s nechtěnými vráskami, omlazující přípravek a perfektní dermokosmetické složení. Oční krém Orlane Anagenese proti stárnutí (Essential Time-Fighting Eye Care) je ideálním řešením pro všechny ženy, které pro sebe hledají dostupnou, a přitom účinnou omlazující péči. Tento příjemný krém s hedvábně lehkou texturou viditelně omlazuje oční kontury. Stimuluje epidermální regeneraci, vyhlazuje vrásky kolem očí a jemné linky.

Použití: Aplikujte ráno nebo večer na důkladně odlíčené oční okolí. Oční krém je vhodné doplnit dalšími kosmetickými přípravky z řady Anagenese.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.